Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
polacek

Immobilizer odcięcie zapłonu ?

Recommended Posts

Witam,

Czy immbolizer moze odciąć paliwo ? Dzis miałem dziwną sytuacje nie mogłem odpalić samochodu po zamknięciu i otwarciu samochodu pilotem samochud odpalił. Rozrusznik krecił, a wyglądało tak jakby nie było paliwa. Nowy aku 77ah. Wcześniej czegoś takiego nie było, paliwo zawsze lane BP verva. VC 2.2dti

.

Edited by polacek

Please login or register to see this quote.

miałbyś kłódkę na liczniku jakby odcięło pewno sie zapowietrza

Oki, dzięki obawiam się że to sterownik pompy... albo czujnik położenia wałka rozrządu kumpel miał podobnie w astrze H 1.7cdti. - nie chciał palić na ciepłym silniku. Napewno się nie zapowietrza bo teraz pali od strzała nie ważnie czy na górce czy na płaskiej powierzchni. 2 miesiące temu odpowietrzałem cały układ po czyszczeniu dolotu. Wybieram się samochodem do holandii i nie chce niespodzianek. Teraz jestem w holandi, a samochód w Polsce i nie mam jak zczytać błędów

Samochód regularnie nie odpala na ciepły silniku brak innych objaw typu braku mocy itp. Jak myślicie sterownik pompy czy jakiś czujnik np temperatury ?

Edited by polacek