Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
darek131994

wentylator chłodnicy vectra b 2.5 v6

Polecane posty

Witam koledzy mam taki problem gdy auto za grzeje się do normalnej temp. U mnie staje na 87 . Gdy zgasze auto wentylator nadal chodzi wczoraj chodził cala noc i akurat padł. Odpinalem przekaźnik wentylatory się wyłączają jeździłem chwile bez przekaźnika gdy auto dochodziło do 97 stopni wlacza się duży wentylator mimo tego że niema przekaźnika . Co będzie przyczyną ze po zgaszeniu nadal chodzi przekaźnik nie jest sklejony. Czytałem że jest jakiś czujnik od wentylatora na chłodnicy i na przewodach od klimy ??

Sprawdzałeś czy faktycznie przekaźnik jest sprawny ? W dwóch Vectrach miałem to samo i to samo bylo przyczyną - czujnik temperatury na chłodnicy. Może zacznij od tego.

Tak to zebrałem go i była przerwa po założeniu zaczął się płatnik i wentylatory się włączamy . Na wszelki wypadek zamówiłem juz nowy dla pewności . A mam pytanie stając od z przodu auta po lewej stronie na chłodnicy są 2 czujniki który odpowiada za wlaczanie wentylatorów

Kurcze pisze na tel i mi zmienia słowa. Miało być tak rozebralem go i była przerwa na platynkach po podłączeniu go platynki się zawierają i wentylator się wlacza

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...