Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
MichałVC

Przepalona wtyczka lampy tylnej w klapie kombi

Polecane posty

Witam, jestem użytkownikiem Vectry Kombi z 2004r od niecałego roku, niestety pewna usterka nie daje mi żyć

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Otóż w klapie w kombi przepaliła mi się wtyczka do lampy na przewodzie masowym. Co ciekawe usterka pojawiła się najpierw w lewej a później w prawej lampie w klapie- oczywiście komputer zasypuje mnie co 10s litanią komunikatów o niesprawności oświetlenia. O ile w przypadku lamy prawej pomogło obejście masy we wtyczce i przypięcie jej do blaszki w lampie, tak w przypadku lamy lewej co chwilę wciąż wyskakiwały mi błędy. Kupiłem więc nową lampę lewą z nieupalonym gniazdem i tu jest problem, gdyż nie mogę znaleźć wtyczki

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Czy ktoś jest w stanie mnie poratować taką wtyczką albo posiada wiedzę gdzie ją kupić? A może da się wymienić pin? Próbowałem ale nie potrafię go wyciągnąć. Nie chcę więcej druciarstwa i przeróbek

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Swoją drogą czy podobna usterka się komuś przydarzyła?

Tak wygląda ta wtyczka, niestety nie ogarnąłem jeszcze jak wstawić obraz

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Pozdrawiam!

pewnie był słaby kontakt we wtyczce przez zaśniedzenie i dlatego się grzeje i wytapia wtyczkę

Zgadza się, zwłaszcza że lampa nieco parowała od środka. Odczyściłem starą, wyczyściłem styki i założyłem omijając masę, dodatkowo zapsikałem preparatem do wtyczek- jak na razie brak komunikatów o błędach, ale temat wtyczki dalej otwarty

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Swoją drogą mogli zrobić jakieś klapki żeby był dostęp do lampy bez wydzierania obicia klapy

/emoticons/default_bad.gif" alt=":bad:">

Mam podobny problem u mnie ułamało (zasniedziało) pin w lampie i przytopiło we wtyczce (tu został pin) przez co nie działa pozycja na klapie. Jest jakaś szansa żeby to naprawić nie kupując nowej lampy???

Edytowano przez akutom82

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...