Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Paczeks

Problem z ncdc 2013

Polecane posty

Witam czy wie ktoś może jaka mogła lub może być przyczyna? Otóż wyjąłem radio do montarzu aux i wszystko było ok i jak sprawdzałem to wszystko chodziło ale jak Skręciłem całe radio do kupy to nie odbiera mi radio? Jest cisza... A CDC oraz cd działa i aux tez działa hmm?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

A że tak zapytam, antenkę podpiąłeś??

Zapewne wbijałeś się AUXem w tor radiowy, upewnij się czy nie zerwałeś przewodów podczas montażu.

Anteny nie da się nie wpiąć ponieważ mam stelaż i radio tylko wsuwam i wchodzi we wtyczki. Chciałem sprawdzić radio bez aux wiec odlutowalem go i radio dalej nie chodzi

%7Boption%7D

Chciałem jakoś wrzucić foty tego radia w środku ale jakoś nie wiem jak

Teraz to już coś wykombinowalem i radio ma co jakaś chwile stuki i jak idzie płyta to raz lewy kanał, raz prawy i przycisza i sutka... Końcówka mocy?

Ponawiam pytanie, wymieniłem końcówkę mocy ponieważ była padnięta bo chyba coś zwarlem podczas prób i włożyłem taka sama ale słychać taki szum jak jest cicho muzyka, jak pogłosze to tego nie słychać i dla pewności wymieniłem pamięć 24LC16 i nadal nie odbiera tuner, wie ktoś coś co to może być?

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...