Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

o0owilkuo0o

problemy z silnikiem

Recommended Posts

Witam nie wiem od czego zacząć mianowicie

mam viki b y22dtr 2001r.

wszystko bylo ok ale do czasu gdy auto złapalo mula przy obciążeniu lub pod górkę zalacza sie najczęściej tryb awaryjny i zapala sie chceck . Gasze silnik podczas jazdy odpalam ponownie i wszystko ok az do momentu gdy znowu sie zapali. Parę razy zdazylo sie ze jechalem i auto mi po prostu zgaslo. Nie bylo mozna odpalic go podczas jazdy musze sie zatrzymac wyciagnac kluczyk wsadzic i znowu odpalic i odrazu odpalal...

zdazylo sie ze po dopaleniu obroty wykazywaly zero a silnik nie rowno pracowal dodalem gaxu i wszystko wracalo do normy

podlaczylem wczoraj auto pod kompa i bylo 5 błędów

p1125, p1335, p1631, p1590, p0725.

po wykasowaniu błędów zostal tylko p1590

probiwalem ją przegonic na obwodnicy ale nie chciala wiecej jak 110 jechac w dodarku mialem dziwne wrazenie ze jak pedal przy podlodze to zwalniala a jak mialem go w polowie to przyspieszla. Przy próbie rozpedzenia 3500 tys obr i check... i bledy byly juz tylko dwa p1125 i p1590...

Edited by o0owilkuo0o

Please login or register to see this link.

Octave to wszystko już czytałem ale zadne objawy nie są takie same jak moje... datego postanowilem utworzyc nowy temat... ogolnie przejzalem wiele forum ale wszędzie te same bledy inne objawy...

A za dałeś sobie trud żeby w Google choćby sprawdzić co te błędy oznaczają ?

1125

1335 i 0725.

1631

1590

Po szukałem za ciebie choć na smartfonie się huhuhu jowo szuka

Na przyszłość szukaj i czytaj

Edited by neo_82

Wymień czujnik położenia wału

Tak zadalem sobie trud na ściągnąłem nawet kody z roznych stron w celu dokladniejszego obadania tematu... wiec prosze tu bez hipokryzji... ale.nigdzie dokladnie nie jest okreslone co do kodu p1590 wszystko jest napisane bardziej ogolnie a ja chcialem zasiegnac wiedzy osob bardziej doswiadczonych odemnie... a nie internetowych napinaczy ktory odrazu odsyla do google bo tylko tyle wie... zeby wpisac i znalesc nie wazne ze znajdziesz byle co... wiec jesli nikt nie ma nic do powiedzenia to proszę o nie zabieranie glosu i nie zasmiecanie tematu...

a co juz zrobiłeś/sprawdziłeś????

Sprawdzilem wszystkie wezyki od cisnienia o ktorych byla mowa na google nie mam zbyt duzej wiedzy odnosnie mechaniki ale przynajmniej jest zapal i czas;) wirm ze miernikiem moge jeszcze rezystancje pomierzyc ale nie za bardzo wiem gdzie szukać bo chodzi o jakies elektro zawory

A mam pytanie czy na podstawie powietrza g/cm3 moge stwierdzić przeladowanie turbiny??

Wymień wspomniany czujnik i potem zrób to