Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

gpawel

Ocena Vectry C 2003 1.8 benzyna z ogłoszenia

Recommended Posts

Witam,

jest to mój pierwszy post na forum więc chciałbym się podwójnie przywitać z całą społecznością.

Szukam auta w budżecie do 14000 PLN wraz z opłatami (przerejestrowanie i ubezpieczenie ze mną jako współwłaściciel). W oko wpadło mi kilka modeli aut, z Astrą III na czele jednak mam zbyt mały budżet. Obecnie bardziej nastawiam się na zakup Vectry C z rocznika 2002 wzwyż, koniecznie benzyna z uwagi na trasy jakie pokonuję (trasa 150km ode mnie z domu do Kielc, czasami wypady po 20-30km, sporadycznie raz do roku dłuższy wyjazd na wakacje czy weekend). Rocznie robię jakieś 10000km.

Jestem ze świętokrzyskiego, więc szukam ogłoszeń raczej u siebie.
Znalazłem świeżo wystawione ogłoszenie ze sprowadzonym tydzień temu egzemplarzem z Niemiec.
Rocznik 2003, 1.8 w benzynie 125KM (z tego co czytam jeden z lepszych do ewentualnego założenia LPG). Auto stoi jakieś 15km ode mnie, więc mógłbym podjechać i zobaczyć. Myślę że te 600 PLN z ogłoszenia jest jak njabrdziej do stargowania.

Co sądzicie o aucie z ogłoszenia poniżej? Wygląda na okej pod względem przeszłości? Do dyspozycji mam mechanika, który sprawdzi mi auto pod względem technicznym (zawieszenie, silnik, ogólny stan pojazdu, przekładni itp.)

Please login or register to see this link.

Bardzo Was proszę o pomoc. Byłoby to moje pierwsze auto, więc nie chcę się naciąć. Autem będą podróżowały 3 osoby, w tym dwoje dorosłych i jedno dziecko.

napisz w swietokrzyskim,moze ktos pomoze

Nie zakłada się 2 takich samych tematów ja pierdziele . Przeczytaj regulamin po pierwsze

Napisałem drugi temat w dziale "świętokrzyskie", jak sugerował kolega jaromat.

Moim zdaniem nie masz co kombinować tylko napisz do Levy_sdz albo omega1217 z którym sam sprowadzałem swoją vectrę i napewno ci w tym pomogą bo mają ogromne doświadczenie i wiedzę na temat tych samochodów więc napewno coś dla ciebie znajdą

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Please login or register to see this quote.

Mogłeś wstawić linka w oddziale do tego tematu .

Marcin_Zabrze - wszystko fajnie - ale ja jakos nie widze szans na "normalna" vectre c za 14000 juz z oplatami, rejestracja i ubezpieczeniem

Dlatego odesłałem kolegę do ciebie lub Grzegorza bo wiem że się nim dobrze zaopiekujecie i uświadomicie że w tych pieniądzach to nierealne

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> No chyba że kolega chce pierwsze roczniki i totalne golasy z dużym przebiegiem to myślę że coś powinno się znaleźć za te pieniądze ale do tych 14K będzie musiał doliczyć opłaty bo tak to wątpię żeby coś było rozsądnego...

No to przecież auto z linka takim jest - bieda straszna, brzydkie itd - ale ma co chce czyli VC z silnikiem...

Ja już bym wolał dobrą VB. Jedynie problem ewentualnej rdzy pozostaje...

PS. ta z linka nie ma klimatronika jak jest w opisie tylko manualna klime

nie ma świateł przeciwmgielnych,

nie ma 4 el szyb.

Edited by marcinek180

Jak ma mechanika i auto jest blisko to jechać i oglądać ale sugeruje bardzo dużą ostrożność i dogłębne przejrzenie auta, cena auta już powinna zastanowić ale w sumie to maksymalny golas do tego sedan z podstawowym silnikiem a przebieg wydaje się realny...

Dodam jeszcze, że pięknie wypucowany silnik:)

Please login or register to see this quote.

To nie VC. A jak coś kupisz, to na pewno coś będzie do doinwestowania zaraz albo walona - w obu przypadkach golas. Bo zakładając twoje 14 tyś. przed opłatami, rozrządem, olejem i innymi rzeczami na start robi się 12,5 tyś.

Z kolegami z forum zadbane auto kupuje się za cenę z DE + ich prowizja - więc drożej jak na Allegro. Przy takim nędznym budżecie odsyłanie do nich to hmm ...

Edited by reset