Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

gpawel

Ocena Vectry C 2003 1.8 benzyna z ogłoszenia

Polecane posty

Witam,

jest to mój pierwszy post na forum więc chciałbym się podwójnie przywitać z całą społecznością.

Szukam auta w budżecie do 14000 PLN wraz z opłatami (przerejestrowanie i ubezpieczenie ze mną jako współwłaściciel). W oko wpadło mi kilka modeli aut, z Astrą III na czele jednak mam zbyt mały budżet. Obecnie bardziej nastawiam się na zakup Vectry C z rocznika 2002 wzwyż, koniecznie benzyna z uwagi na trasy jakie pokonuję (trasa 150km ode mnie z domu do Kielc, czasami wypady po 20-30km, sporadycznie raz do roku dłuższy wyjazd na wakacje czy weekend). Rocznie robię jakieś 10000km.

Jestem ze świętokrzyskiego, więc szukam ogłoszeń raczej u siebie.
Znalazłem świeżo wystawione ogłoszenie ze sprowadzonym tydzień temu egzemplarzem z Niemiec.
Rocznik 2003, 1.8 w benzynie 125KM (z tego co czytam jeden z lepszych do ewentualnego założenia LPG). Auto stoi jakieś 15km ode mnie, więc mógłbym podjechać i zobaczyć. Myślę że te 600 PLN z ogłoszenia jest jak njabrdziej do stargowania.

Co sądzicie o aucie z ogłoszenia poniżej? Wygląda na okej pod względem przeszłości? Do dyspozycji mam mechanika, który sprawdzi mi auto pod względem technicznym (zawieszenie, silnik, ogólny stan pojazdu, przekładni itp.)

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Bardzo Was proszę o pomoc. Byłoby to moje pierwsze auto, więc nie chcę się naciąć. Autem będą podróżowały 3 osoby, w tym dwoje dorosłych i jedno dziecko.

napisz w swietokrzyskim,moze ktos pomoze

Nie zakłada się 2 takich samych tematów ja pierdziele . Przeczytaj regulamin po pierwsze

Napisałem drugi temat w dziale "świętokrzyskie", jak sugerował kolega jaromat.

Moim zdaniem nie masz co kombinować tylko napisz do Levy_sdz albo omega1217 z którym sam sprowadzałem swoją vectrę i napewno ci w tym pomogą bo mają ogromne doświadczenie i wiedzę na temat tych samochodów więc napewno coś dla ciebie znajdą

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Mogłeś wstawić linka w oddziale do tego tematu .

Marcin_Zabrze - wszystko fajnie - ale ja jakos nie widze szans na "normalna" vectre c za 14000 juz z oplatami, rejestracja i ubezpieczeniem

Dlatego odesłałem kolegę do ciebie lub Grzegorza bo wiem że się nim dobrze zaopiekujecie i uświadomicie że w tych pieniądzach to nierealne

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> No chyba że kolega chce pierwsze roczniki i totalne golasy z dużym przebiegiem to myślę że coś powinno się znaleźć za te pieniądze ale do tych 14K będzie musiał doliczyć opłaty bo tak to wątpię żeby coś było rozsądnego...

No to przecież auto z linka takim jest - bieda straszna, brzydkie itd - ale ma co chce czyli VC z silnikiem...

Ja już bym wolał dobrą VB. Jedynie problem ewentualnej rdzy pozostaje...

PS. ta z linka nie ma klimatronika jak jest w opisie tylko manualna klime

nie ma świateł przeciwmgielnych,

nie ma 4 el szyb.

Edytowano przez marcinek180

Jak ma mechanika i auto jest blisko to jechać i oglądać ale sugeruje bardzo dużą ostrożność i dogłębne przejrzenie auta, cena auta już powinna zastanowić ale w sumie to maksymalny golas do tego sedan z podstawowym silnikiem a przebieg wydaje się realny...

Dodam jeszcze, że pięknie wypucowany silnik:)

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

To nie VC. A jak coś kupisz, to na pewno coś będzie do doinwestowania zaraz albo walona - w obu przypadkach golas. Bo zakładając twoje 14 tyś. przed opłatami, rozrządem, olejem i innymi rzeczami na start robi się 12,5 tyś.

Z kolegami z forum zadbane auto kupuje się za cenę z DE + ich prowizja - więc drożej jak na Allegro. Przy takim nędznym budżecie odsyłanie do nich to hmm ...

Edytowano przez reset

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...