Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Postremus

Brak mocy/brak dawki paliwa

Polecane posty

Witajcie, w weekend wracam sobie z dłuższej podróży, lecą sobie autostradą czy tam drogą szybkiego ruchy, jak zwał tak zwał 120 na godzinę, chcąc wyprzedzić Asterke w Kombiaku wcisnąłem gaz, prędkość wzrosła do 130 i tu zaczął się problem... raz samochód próbował się zatrzymać (uczucie hamowania), a po chwili tak jakby mu nie dochodziło paliwo. Miał ktoś z was podobny problem? Od czego zacząć? Rozumiem, że moja Vectra nie jest demonem prędkości z 75 konnym silnikiem ale te 140 spokojnie powinien pojechać

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">.

Może faktycznie tego paliwa brakować jeśli np pompa paliwa bedzie niedomagac.

Rozumiem ze zwolniłeś i normalnie dojechales do celu ?

Zwolniłem tylko do 120 i jechał normalnie, później przy 120 przyśpieszał i jak tylko wszedł na 130 no troszkę ponad znowu to samo.

Jeśli masz LPG to masz parownik do regeneracji. Jeśli nie masz LPG, najszybciej pompa choć nie koniecznie od razu jej mechanika może to być nawet przewód przy pompie który lubi się delikatnie zsiekać. Odpal, wdepnij gaz w podłogę i zobacz, jak przerywa na wysokich obrotach to łap za klucze i szukaj.

Właśnie na sucho nic się nie dzieje. Teraz jeszcze zauważyłem, że jak chce wykręcić na max obroty np. na biegu drugim jest podobny efekt tak jakby samochód zatrzymywało.

Gazu nie mam

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez Postremus

To znaczy że tylko przy obciążeniu się coś dzieje, pompa jak by była uszkodzona to na sucho by to pokazała raczej. Zaczynać trzeba od podstaw, na początek filtr paliwa, kable WN i świece.

Coś mocno mi pasuje tutaj cewka zapłonowa ale bez wymiany podstaw dalej nie ruszysz.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...