Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
pawelek110

Problem z radiem DVD90

Recommended Posts

Witam!
Ostatnio pojawił mi się problem z radiem DVD90. Wchodzę do auta, przekręcam stacyjkę i widzę, że płyta wychodzi. Wsunałem ja spowrotem, ta jednak znowu wyszła i dodatkowo pojawił się napis Invalid CD. Wyjąłem płytę i chciałem włożyć jeszcze raz ale nie mogłem - coś stawiało opór. Wyglądało to tak jakby ten mechanizm który jest odpowiedzialny za wsunięcie płyty się zacinał. Wyciągnałem radio, wyczyściłem tyle ile mogłem, złożyłem i zadziałało. Dzisiaj znowu pojawił się ten problem. Nie mogę włożyć płyty bo coś blokuje, a jak już się jakimś cudem uda to i tak od razu płyta wychodzi z napisem Invalid CD. Da się coś z tym zrobić w domowych warunkach, czy jakas poważna naprawa wchodzi w gre?
pozdrawiam

na mechanzmie jest elektronika i tam cos padło ja takie objawy miałem w cd70 navi wymieniłem elektronike i działa

a mógłbyś mi powiedzieć ile Cie to kosztowało i gdzie taka część mogę dostać ?

Laser wymień

ja wymieniałem laser i tasme ale to nie pomogło dopiero wymiana mechanizmu załatwiła sprawe,podmieniałem elektronike mechanizmu i okazało sie ze była padnieta

Edited by matro1234

Wczoraj jeszcze w desperacji wyjąłem radio i dokładnie oczyściłem płytkę, o której mowa. W jednym miejscu znalazłem coś w stylu smaru, nie wiem. Oczyściłem dokładnie ta płytkę jakimś sprayem do elektroniki, który dodatkowo ma niby wypierać wilgoć. Złożyłem i na tą chwilę działa. Zobaczymy na jak długo.