Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Kris7777

Alfa romeo gt

Polecane posty

Witam nie chcę pisać na forum alfy bo wszyscy zachwalą ale córka zdała prawo jazdy pouczy się na fokusie żony i chcę moim kobietą zrobic niespodziankę na walentynki ma ktoś wiedzę na temat alfy romeo gt oczywiście silnik będzie 1.9 jtd ale reszta jak ma ktoś wiedzę obiektywną to proszę o opinię ...

Aż tak źle jeździ Twoja VC, żeby zejść na Alfę ? Wiem , każdy chwali swoje, ale jak poniżej

Dla mnie jedno motto jest najważniejsze i słowa nie zmienię.

" Nie ważne jakie autko , byle niemieckie "

P.S Bardzo słabe zawieszenie niestety a silnik to w VC jeździ

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

muszę sprostować vectra jest moja i nie zamienię ją na jakąś alfę żona ma fokusa i to auto chcę moim kobietą zmienić....ale na insignię czemu nie..

Edytowano przez Kris7777

O jakiej kwocie mowa ?

chcę wydać około 15 tyś wiadomo że czym więcej tym lepiej ale na insignię zbieram i na drugi samochód wydam tylko 15tyś czekam na opinie i pozd.

Alfe kupuje sie sercem - nie rozsadkiem...

Domyslam sie ze tutaj masz typowy wybor na zasadzie ladne auto dla kobiety

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Co do mechanicznych spraw to wiadomo - zawieszenie i bardzo szybko padajace laczniki stabilizatora - ale to sa groszowe sprawy i jak niepozalujesz pare zl wiecej na czesci z gornej polki to bedzie niezle... Co do silnika 1.9jtd to wiadomo co to za twor i skad moga nadejsc problemy

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Nie wiem jak tam umiejętności jazdy autem u twoich kobiet, ale mam przykład z własnego podwórka - Alfa GT, jak większość aut tego typu ma tragiczną widoczność i niestety auto po 2 tyg. było porysowane i wgniecione z każdej strony:)

GT ma również bardzo ciasne wnętrze i nisko się wsiada, pół biedy jak jesteś facetem ale kobiecie w szpilkach to współczuje...

Do tego dochodzi słaba jakość materiałów (deska ze 147) dopiero 159/Brera wypada pod tym względem lepiej

2 lata pracowałem w ASO Fiat który kiedyś też był ASO AR puki nie zabrano im autoryzacji, więc ludzie z którymi pracowałem znają te auta i niejednokrotnie temat ten był poruszany. Model GT jest oparty na 156 i 147 więc wszyscy doskonale wiemy czego się spodziewać (szczególnie 156). Chłopaki zdecydowanie nie polecali tego samochodu - Co innego w przypadku nowszej Brery - która jest oparta na modelu 159.

Po za tym współczesny diesel dla świeżego kierowcy wydaje mi się złym pomysłem, tym bardziej że mamy już do czynienia z kołem masowym, turbiną etc. Domyślam się że odcinki pokonywane przez córkę będą krótkie - nie muszę chyba tłumaczyć jak to wpływa na tego typu silniki. No chyba że się mylę co do pokonywanego dystansu to przepraszam:)

Osobiście odpuściłbym, na rynku jest dużo fajnych aut tego typu, w tej kasie.

Edytowano przez djmatti91

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Ja się za to chętnie dowiem dlaczego diesel jest zły na krótkie odcinki?

Bo przecież nie chodzi o to że się dłużej nagrzewa i że pali wtedy tyle samo co benzyna?

Spalanie to jedno, niedogrzany silnik skutkuję jego krótszą żywotnością, to samo z turbiną.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...