Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

michakasta

temeperatura na wskaźniku a ukrytym menu

Recommended Posts

witam wszystkich, jestem nowy na forum. Ostatnio zakupiłem vectre C 1.9 cdti 120km w kombi. Samochód bardzo komfortowy. Mam natomiast z nim małą zagwostkę. Temperatura na wskażniku nie podchodzi mi do 90 stopni. Czytałem o tych problemach na forum. Natomiast u mnie zauważyłem w ukrytym menu, że temp. coolanta zmienia się w zależności czy zapłon jest włączony czy nie. Jak vectra chodzi lub zapłon jest włączony pokazuje dla przykładu 54 stopnie. Jak wyłącze zapłon ale nie wyjmuję kluczyka to komputer pokazuje ok 75 stopni. Ok 20 stopni więcej. Czy ktoś z was miał taki problem? Gdzie możę leżeć przyczyna tego problemu?

Pozdrawiam

Nie 75 a 73. I tak ma byc.

a czy mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego tak jest? i Która temperatura jest ta prawdziwa?

Please login or register to see this quote.

z menu

ta z menu na odpalonym silniku

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

dziękuję bardzo za odpowiedź

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> czyli mam za niską temeperaturę.

u mnie ten sam silnik i w ukrytym menu zauważyłem dziś przy tym ok 5 C że coolant jest od 80-85 podczas jazdy czy aby nie zamało?i czy takie falowanie temperatury od 80 do 85 podczas jazdy to tez cos nie halo?

Edited by kubas 21