Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
abc1977

Wymiana drzwi - zbrojarz czy 'Oplarz'?

Recommended Posts

witam wszystkich. myslalem, ze sie przywitam w bardziej przyjemnych okolicznosciach, ale niestety:(

dwa tygodnie temu wyjezdzajac spod dystrybutora zahaczylem o rure, ktora to niby ma chronic dystrybutor przed wjechaniem w niego. pan sie smial, stwiedzil, ze dzisiaj jestem juz trzeci. no niewazne.

drzwi sa nie do klepania, mam juz nowe, w tym samym kolorze, gole. chce przelozyc wszystko. i pytanie - udawac sie do zbrojarza, ktory takie akcje robi pewnie codziennie, czy udac sie do jakiegos obcykanego goscia od Opli? co polecacie?

mialem kiedys Forda i jezdzilo sie do Wuja Zbycha, ktory tam wszystko ogarnial. ale tego sie nie chce podjac, zeby nie spier...

jakies polecane warsztaty klubowe?

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Jak rozumiem sam się nie chcesz w to bawić? (bo zadanie nie jest jakoś strasznie trudne...)

Ja bym się udał do warsztatu specjalizującego się w Oplach, najlepiej wiedzą jak porozbierać i poskładać, bo robili to nie raz. Dasz jakiemuś magikowi to pourywa zaczepu, porysuje i finał będzie kiepski..

Kolega KonradS,ogarnie drzwi i wszystko czego dusza zapragnie

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

nie, sam nie chce tego robic. szczerze mowiac ani czasu, ani tym bardziej umiejetnosci nie mam:)

napisalem do Konrada, moze cos z tego wyjdzie.

dzieki za pomoc panowie:)

Dokładnie, leć do Konrada ogarnie to w moment.

Leć do Konrada - nie dość że zrobi to z zamkniętymi oczami to i zapłacisz mniej niż u zbrojarza.

tak, juz sie umowilem z Konradem. mam nadzieje, ze mozna do Niego z wszystkim jezdzic, a nie tylko z drzwiami:) z drugiej strony mam nadzieje, ze poza wymiana filtrow, oleju, itp., nic nie bedzie:)

Edited by abc1977

elektryka, mechanika, elektronika praktycznie wszystko

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> spawarki jeszcze nie ma ale nad tym też pracują

/emoticons/default_leze.gif" alt=":leze:">

/emoticons/default_leze.gif" alt=":leze:">

Edited by JarekS

no i o to mi chodzilo:)

mialem kiedys focusa i jezdzilem do kolesia, ktory robil tylko fordy. i robil wszystko poza spawaniem.

mam nadzieje, ze kolega Konrad jest kims takim:)

Dwie h i przelozone. Wszystko hula. Konrad mistrz:)

Edited by abc1977