Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Japka

Gwint!!! jaki najlepszy ? czy warto?

Polecane posty

Witam wszystkich.

Na początku mówie ze jestem nowy ! co powiecie mi na temat gwintu w Viki C kombi na 18" felgach przy oponie 225/40 . Watro zakładać ? jaki gwint najlepszy ? Pomóżcie bo jednym słowem mówiąc jestem zielony w tym temacie ...

To ze jestes nowy to sie da odczuc na pierwszy rzut oka,a wracajac do tematu to zalozenie gwinty nic jeszcze nie mowi,a dopiero stopien obnizenia auta.Wiadomo im nizej tym bardziej twardo i trzeba na auto bardziej uwazac.Odpada duzo parkingow podziemnych itp.Jesli chodzi o gwinty to zdecydowanie kw v2,v3 wyroznia sie ,glownie jesli chodzi o komfort ,bo jesli kupisz cos w stylu fk alboTA gdzie cena jest bardziej przyzwoita to napewno przy duzym obnizeniu bedzie duzo twardziej .Jesli nie zamierzasz posadzic go bardzo nisko to ewentualnie pomysl nad jakimis springami.Popatrz w tematach jak chlopaki maja obnizone combice i cos dopasuj do swojej

Edytowano przez taner_32

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Wiemy!

A co do gwintu - na plus do wyglądu auta i lansowania - na minus - brak komfortu, nie pojedziesz pod krawężnik, a przy mega glebie połowa miasta, jest dla Ciebie nie do przejechania.

Pytanie czego oczekujesz i czym jest dla Ciebie to auto. Bo do codziennego użytku to nie polecam. A do rozsądnego obniżenia wystarczą same springi np. Eibacha -30mm.

Edytowano przez reset

najlepszy gwint? To może KW

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_mysli.gif" alt=":mysli:"> jak szaleć to szaleć

/emoticons/default_happy.png" alt="^_^" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/happy@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez matherr

Tak jak kolega reset napisal ze najlepszym rozwiazaniem jest wsadzic springi Eibacha -30mm do tego amorki Bilstein B6.

I wychodzi cena gwintu lepszego niż TA czy FK

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

W sumie to tak.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Mnie do springow +amorkow przekonuje to ze jak jeden amortyzator sie zuzyje to trzeba wymienic tylko na jednej osi a nie od razu caly set.

Pytanie ile pojeździ autem. Ja miałem Eibachy 3 lata na seryjnych amorach i nic się z nimi nie działo.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...