Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

toudyboy1988

odpala na popych z rozrusznika nie!

Polecane posty

Witam forumowiczow. Jest to moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc i pomoc bo padam na kolana juz, mianowicie...

Posiadam vc z 2005r po livcie 1.9 cdti 120 km

Jakies 3-4 tyg temu padl mi rozrusznik, auto stalo i czekalo na szczotki...dotarly po 3 tyg...

Po zlozeniu wszystkiego w calosc auto odpalio za pierwszym

Po zgaszeniu po uplywie jakis 30 min i ponownym odpaleniu nic, musialem uzyc "plaka" zeby odpalic. Chodzil znowu ze 30 min po czym sprobowalem jeszcze raz zgasic i odpalic i NIC. KONIEC BASTA!. Auto nie chce odpalic. Pomyslaem ze sie zapowietrzyl poniewaz wyciagalem filtr paliwa ale jakiekolwiek proby nic nie przyniosly. Pomyslalem wezme go na popych tzn ciagnolem go na hol ze znajomyl i co najlepsze pali od dotyku...puszczam lekko na 4 biegu przy predkosci 30 km/h i pali odrazu. Nie mam pojecia dlatego zarejestrowalem sie tutaj bo licze na wasza pomoc i doswiadczenie.

Ale kręci ten rozrusznik czy nie?

kreci, duzo szybcie niz wczesniej...jak sie kreci nawet teraz z rana patrzalem to jak by lapal silnik ale nie chce palic. swiece grzeja.

kontrolka autka z kluczykiem albo check świeci na desce??? może by tak odczyt błędów zrobić???? może coś się rozjaśni

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

takie trochę głupie pytanie: dobrze złożyłeś/założyłeś ten rozrusznik? Może się z kołem nie zazębia?

Rozrusznik na stole też kręci dużo szybciej... u mnie po regeneracji kompleksowej kręcił tak samo szybko...

Jak już go wyjąłeś to ja bym bendiks, automat i tulejki zmienił.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...