Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
vectrowicz23

sprawdzenie wskaznika temp na desce

Polecane posty

witam .przestał działac wskaznik temp na desce .wziołem kabel z czujnika podpiolem do masy wskazówka podnosiła sie .podpiołem do czujnika i działał.w trakcie jazdy przestatał działac nic zero reakcji .

zdemontowałem budzik ,znalazłem pin dajacy sygnał na wskaznik ,jwie ktos jak na krotko podpiac sie do niego zeby sprawdzic go,chce sie upewnic czy nie dochodzi prad czy zegary do wymiany

Na liczniku pin nr 2 (chyba niebieski kabel) prowadzi prosto do czujnika (przez złącze X7 pin 11), więc jak podasz na niego masę to wskaźnik powinien zachować się tak samo jak przy Twoim teście.

Witam. Mam również problem z czujnikiem na desce. Ja mam silnik Z18XE i nie mam złącza X7 wiec jak ten kabel przebiega? przez ecu? Jeśli ktoś ma jakieś schematy proszę o pomoc bo nie chcę pruć wszystkich wiazek. U mnie problem jest taki że wskazówka zbyt daleko się wychyla, natomiast zwierajac wtyczke czujnika do masy wskazówka ani drgnie. Chodzi oczywiście o czujnik jednopinowy

zrobiłem test wpioleem sie w pin 2 na podpietym złaczu podajac mase z akumulatora wskazówka nie drgnała czy to swiadzczy o padnietym wskazniku deski ?

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...