Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
vectrowicz23

sprawdzenie wskaznika temp na desce

Recommended Posts

witam .przestał działac wskaznik temp na desce .wziołem kabel z czujnika podpiolem do masy wskazówka podnosiła sie .podpiołem do czujnika i działał.w trakcie jazdy przestatał działac nic zero reakcji .

zdemontowałem budzik ,znalazłem pin dajacy sygnał na wskaznik ,jwie ktos jak na krotko podpiac sie do niego zeby sprawdzic go,chce sie upewnic czy nie dochodzi prad czy zegary do wymiany

Na liczniku pin nr 2 (chyba niebieski kabel) prowadzi prosto do czujnika (przez złącze X7 pin 11), więc jak podasz na niego masę to wskaźnik powinien zachować się tak samo jak przy Twoim teście.

Witam. Mam również problem z czujnikiem na desce. Ja mam silnik Z18XE i nie mam złącza X7 wiec jak ten kabel przebiega? przez ecu? Jeśli ktoś ma jakieś schematy proszę o pomoc bo nie chcę pruć wszystkich wiazek. U mnie problem jest taki że wskazówka zbyt daleko się wychyla, natomiast zwierajac wtyczke czujnika do masy wskazówka ani drgnie. Chodzi oczywiście o czujnik jednopinowy

zrobiłem test wpioleem sie w pin 2 na podpietym złaczu podajac mase z akumulatora wskazówka nie drgnała czy to swiadzczy o padnietym wskazniku deski ?