Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

SKlBA

Pomoc w wycenie/sprzedaży mojej Viki C 2.2 GTS

Polecane posty

Witam,

Potrzebuję Waszej rady i pomocy w wycenie mojego auta. Wystawiłem ogłoszenia, sukcesywnie obniżałem cenę, lecz telefon dalej milczy jak zaklęty. Auto wisi już od trzech miesięcy, a ja dostałem raptem jeden telefon od potencjalnego kupca, który i tak nie był zbytnio nastawiony na tę markę.

Moje auto to Vectra C 2.2 16v 147KM GTS z końcówki 2002, rej w 2003. Przebieg ok. 185 tys. Auto ściągane w zeszłym roku z Niemiec. Z dodatków ponad pakiet GTS to: półskóra, koła 18' od

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Pozdrawiam

Cóż... auto ma 12 lat, młode nie jest.

Ceny VC z tych lat są niższe, zaczynają się od 11 tys, a kończą na 19 tys....

daj link do aukcji

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

EDIT: Żadnej ukrytej wady w nim nie ma. Autem jeżdżę teraz w weekendy i wszystko jest w porządku. Jeśli zależy komuś na igle, to do skasowania jest błąd poduchy i kilka odprysków po kamyczkach na masce. Tyle, że najpierw musiałby zadzwonić... i to jest ten cały problem

Myślałem o giełdzie, lecz poziom odpicowania aut (przynajmniej w Łodzi) jest tam kosmiczny. Nawet świeżo umyta Viki, wyglądałaby jak ubogi krewny..

Edytowano przez SKlBA

Ktoś chyba wrzucał twoje fure do oceny. Był kto kolwiek oglądać ?

edit już sobie przypominam było w vectrze z ogłoszenia. Kolego jaka dwumase tam wymieniałeś?

Edytowano przez Mihau34

Nie wiem o co dokładnie pytasz z tą dwumasą, ale historia była taka.. Po miesiącu od zakupu zaczęło mocno śmierdzieć spalonym sprzęgłem. Po rozebraniu wszystkiego okazało się, że przez zmęczone sprzęgło dwumas również dostał trochę po d****. Zdecydowałem się na wymianę całego zestawu, bo nie chciałem dwa razy płacić za tę samą robotę..

EDIT: Dzięki za info o tej ocenie. Nie wypadłem tam nie najgorzej, zarówno z ceną jak i ogłoszeniem, więc chyba nie trafiłem ludziom po prostu w gusta z kolorem. Edytuje może jeszcze treść ogłoszenia, bo widzę że nie każdy ogarnia dwumas w benzynie i wychodzę na krętacza.. w sumie sam się zdziwiłem co tam siedziało

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Pozdrawiam

Edytowano przez SKlBA

to jeszcze zmien 8 poduszek na 6

Szkoda, że nie 2.0 T:) w tym przypadku już bym jechał do Łodzi...myśle, że ludzie troszke boja się silników powyżej 2.0 co jest strasznie głupie i to może troche wpływac na brak zainteresowania ale oczywiście mogę sie mylić

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Co do tych poduszek, to przyznam szczerze, że przez te wszystkie "wypieszczone" ogłoszenia, straciłem rachubę ile tych poduch w końcu jest. Dzięki za info.

Co do pojemności, to jest to na pewno jakiś argument dla auta nie zarejestrowanego w Polsce, bo wtedy opłaty za pełną rejestracje wzrastają dwukrotnie. W moim te problemy jednak odpadają

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">. Dla mnie te 147KM to minimum dla tak dużego auta, jeśli chcemy coś więcej poza spokojnym toczeniem. Każdy ma jednak swoją argumentację i podejście do tematu. Jeśli nie znajdziesz zdrowego 2.0T daj znać.

Edytowano przez SKlBA

Każde auto ma swojego kupca - pytanie tylko kiedy go znajdziesz. Jak masz zadbane to i za 19.000 pójdzie - choć zbliżasz się do cen 2.0T.

Co mogę doradzić? Mnie np. odpycha OLX. Jakoś nie umie tam oglądać aut. Odżałuj 20 zł i wrzuć na Allegro / otomoto. Może to pomoże.

Właśnie sam myślałem że tam nie ma dwumasy ale troszkę się dokształciłem i jednak masz racje.

Jeśli masz zimówki to z ceny możesz jeszcze coś urwac, sprzedając alufelgi osobno. Może nie których odstarszać rozmiar alu, 18 to troszkę duzo jak na nasze Polskie drogi.

Argumentacja z wyjazdami służbowymi też może być różnie interpretowana przez kupców. Ja bym tego nie pisał.

Załóż stal, zrób nowe foto i wystaw na allegro tak jak mówi reset.

Kolego jeśli masz zadbane auto to obniżanie ceny nic nie da. Niektórzy ludzie ( chwała im za to ) szukają aut filtrując od najdroższych.

Moim zdaniem ustaw cenę 17500 i każdemu mów że cena do negocjacji ale tylko i wyłącznie na miejscu.

Ogólnie ostatnio ciężki okres ze sprzedażą aut... rynek się powoli nasyca.

Trzeba się uzbroić w cierpliwość...

I koniecznie wystaw ogłoszenie na allegro.

Edytowano przez krzysiek16v

Najprawdopodobniej coś ruszyłem przy sprzątaniu, bo wcześniej nawet po odłączaniu Aku, nie było problemów. Na komputer jeszcze nie podjechałem.

Dzięki wszystkim za zainteresowanie tematem. Zastosowałem Wasze rady i wczoraj wreszcie zadzwonili pierwsi GTS-owi maniacy. Jest progres

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Jak nie pójdzie jest zawsze alternatywa sprzedaży na zimówkach, a felgi pewnie łyknie ktoś na forum.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

EDIT: SPRZEDANY

Edytowano przez SKlBA

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...