Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Extreme

Vectra C Wybór radia

Recommended Posts

Witam. Planuję zmienić seryjne radyjko ze zmieniarką na jakieś inne najlepiej coś około 6" które współpracuje ze sterowaniem w kierownicy z usb, ekranem dotykowym itp.

Powiedzmy coś takiego jak w linku

Please login or register to see this link.

Tylko pojawia się pytanie jak to jest ze zmianą radia na nie seryjne, chodzi mi dokładnie o to sterowanie z kierownicy.

Jak ktoś się orientuje liczę na pomoc.!

szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem

Sterowanie nie zadziała, musisz mieć adapter.

Skoro masz do wydania taką kasę to nie lepiej pokusić się o zakup cd70 z CIDem i mieć nawi, sterowanie na oryginalnych gratach?

Tutaj masz o zmianie radia:

Please login or register to see this quote.

takie masz na myśli?

Koniecznie chciałem coś z usb żeby nie bawić się z płytami, no chyba że jest możliwość wyprowadzenia na kablu od tyłu wtyczki na usb.

Edited by Extreme

Tak, właśnie takie

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Możesz dołożyć sobie wejście AUX

Jak ma radio ze zmieniarką czyli ma przedlifta. Panel klimy CIM rolki trzeba zmienić. Nie opłaca się.

tzn? Nie podejdzie na oryginalnych gratach cd 70?

Podaj rocznik auta. Sądzę że masz przedlifta bo w przedlifcie było więcej radii ze zmieniarką a w polifcie tylko opera. Jak rocznik poniżej 2005 to jest do zmiany kilka innych rzeczy <--- Po mojemu nie warto

no ja mam przedliftem 2004r., to co zostaje mi tylko jakiś transmiter który psuje jakość dźwięku?

Możesz i robić przeróbkę. Po prostu ja uważam że się nie opłaca tyle płacić jak za jakość dźwięku, którą oferuje CD70, wolałbym kupić stacje GMS'a za 1.000zł.

Ale widzisz...ja uważałem inaczej i wstawiłem CD70 bo uważam, że pasuje idealnie do wnętrza niż jakaś stacja multimedialna. Dźwięk, który "produkuje" oryginalne radio w zupełności mi wystarcza. A, że jest to droga zabawa to już inna bajka

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Dlatego jeden zrobi tak, drugi zrobi inaczej. Finansowo przerabianie instalacji dokupowanie CIM'a do 10 letniego prawie 11 letniego auta jest nie opłacalne ale jak ktoś bardzo chce to to zrobi. Po prostu ja jestem tego zdania, że robienie takich rzeczy w starych autach mija się z celem,bo finansowo jest to nie opłacalne. Stacje 2 DIN zabierasz ze sobą a co Ci potem po radiu do opla?

Please login or register to see this quote.

haha jak zainwestujesz w ramke:) 200zł ( nie te z allegro) to taka stacja wygląda miodnie:) w porównaniu do oryginalnego padła

Edited by sayanx

ja się nie uparłem na cd70, po prostu chcę jakieś w miarę dobre radyjko które będzie można bez problemu podłączyć pod sterowanie w kierownicy, ucash takie coś masz na myśli?

tylko przykład podałem, szczerze to dużo bardziej taki z panelem dotykowym mi się podoba niż cd70, no i jest tak jak mówi ucash auto sprzedaje wyciagam radio i bez problemu do innego auta mogę włożyć lub sprzedać.

Montował ktoś z Was inne radio w vectrze c od oryginalnego?

Zgadza się! Nie opłaca się montować CD70 do 11-sto letniego auta.

I nie chodzi o ramkę...chodzi o ogół.

Ale są gusta i guściki...Mnie się nie podoba, a Wam odwrotnie - takie prawo

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

A co Ci z samochodu po programie (wymianie turbo itp)...przecież nie zabierzesz tego do następnego auta

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Jedni lubią rybki a inni akwaria.

Temat uważam za zamknięty hehe

Edited by db1948

montował ktoś taką stację? Bo oprócz tego że cd70 nie opłacalne to się nic konkretnego nie dowiedziałem

u mnie w byłym

sigu tak wyglądała stacyjka z pionka

Edited by nika84-24

kolego odpisz na priv