Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

DANIELLO

Chyba padła bateria

Polecane posty

Witam jeżeli temat w złym dziale proszę przenieść...wczoraj po włożeniu kluczyka do stacyjki i próbie odpalenia autka zaczął się istny cyrk w samochodzie kontrolki wariowały włączały się lampy same raz przygasały itp słychać było jakby takie cykanie albo centralny raz zamykał się tylko przód raz tył i komputer pokazał nawet temperaturę zewnętrzną - 40 stopni to po prostu porażka a kiedy kluczyk wyciągnąłem ze stacyjki jakby po chwili wszystko wróciło do normy radio grało zegary były podświetlone język był pl ale za każdym razem kiedy chciałem odpalić i przekręcałem kluczyk było to samo ( zazwyczaj z doświadczenia miałem podobne sytuacje jak właśnie padł akumulator) no nic podładuję go parę godzin i potem sprawdzimy u elektromechanika baterie może faktycznie padła chociaż ma około 2-3 lat poniżej jeszcze jedna istotna rzecz a mianowicie fotka która mi się pokazała na kompie i filmik może nie za dobry ale pokazuje jak kluczyk wsadzam i wszystko się ładnie zapala a kiedy przekręcam to widać jak zegary gasną i check ciągle miga.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Edytowano przez DANIELLO

Padła Ci bateria w kluczyku.

W komunikacie błędu masz na obrazku kluczyk, a po wpisaniu w translate.google.pl treści komunikatu masz:

"pilot zdalnego sterowania".

P.S.

Dlaczego nie zmienisz sobie języka holenderskiego na jakiś bardziej cywilizowany?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

raczej nie możliwe przed chwilą włożyłem aku od kumpla i nawet mniejszy Ah i odpalił od razu więc bateria w kluczyku raczej odpada i skłonny jestem zaryzykować że to wina akumulatora mojego a jezeli chodzi o język to jak miałem dyskoteke w samochodzie jak pisałem wyżej komputer szalał i wskoczył holenderski język

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Jedź do jakiegoś elektryka i niech zrobi Ci test akumulatora ( mają takie specjalne mierniki, które sprawdzają prąd rozruchu ). Wyjdzie Ci na 99%, że bateria do wymiany. Miałem tak miesiąc temu. Odpiąłem aku by zmienić kierownicę, po podpięciu licznik zwariował dokładnie tak samo jak u Ciebie. Napięcie na aku było 9,8V ( nie wiem dlaczego tak nagle spadło). Podłączyłem pod prostownik i rano pokazywało jakoś ok 12,4V. Po 14 godz. postoju napięcie było 12.3V, ale auto ciężko kręciło. Jak podjechałem do znajomego elektryka na test aku, to wyszło, że do wymiany. Z 800Ah rozruchu zostało niecałe 600Ah. Mój aku, to był oryginał GM z 2009 więc 5 lat wytrzymał.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

no tak jak pisałem wyżej sprawdziłem diagnoza że padł mostek między celami czy coś podobnego i bateria do wymiany

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...