Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

MarianX

Prawe koło tłucze przy skręcie w prawo i większej prędkości

Polecane posty

Strzałka, mam problem z prawym kołem a mianowicie tylko przy skręcie w prawo coś niesamowicie w nim tłucze, dodatkowo podczas jazdy powyżej 120 km/h odzywa się to samo koło, zaczyna drgać tak mocno jakby miało zaraz odpaść. Wydaje mi się że to nie prawy przegub bo chyba odezwałby się na skręcie w lewo (a może się mylę). Dodatkowo przy hamowaniu od 60-70 km/h w dół czuję delikatne drganie pod pedałem hamulca, może ma to związek.

Sprawdz lacznik stabilizatora, wahacza

Mechanior stwierdził że to łożysko w kole. Może się zgadzać z objawami?

Dziś wymienione zostało łożysko w kole, piasta tez była kiepska. Przy 160 km/h już koło nie bije ale przy skręcie w prawo nadal telepie tym kołem. Czy można wykluczyć przegub? Dodam jeszcze że na tyle do wymiany mam tulejki bo już wszystko dzwoni i tłucze, czy to może mieć wpływ?

Sprawa załatwiona, wyskoczyła jakaś guma na której mocowane były sanki. Roboty na maxa, mechanior wymienił od razu pierdółki żeby więcej tam nie zaglądać. Po naprawie jest cudo, nie spodziewałem się aż takiej poprawy, nic nie stuknie, Myślałem że mam pół zawieszenia do wymiany teraz wiem że jednak nie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ustąpiły także te drgania przy hamowaniu.

Tylko...kierownica jest lekko przekręcona w prawo, jak naprawic?

Panowie, pojezdziłem miesiąc po wymianie sanek i wszystko wróciło do stanu poprzedniego. Przy skręcie w prawo nadal wali i tłucze coś w prawym kole. Dziś podjechałem do mechanika który stwierdził że mam wywalony prawy przegub. Chcę kupić całą półoś, ale trochę mało tego towaru do mojej furki zatem chcę zapytać czy półos z Vectry C 2.2 Dti będzie pasować. O ile nie mylę się w Vectrze C 2.2 Dti także były skrzynie biegów F35 więc może bedzie pasować

Jeszcze jedno pytanie jaki dokładnie przegub ma być do mojej Viki, chodzi mi dokładnie o liczby zębów, średnice pierścieni. Jak coś to jaka marka będzie ok? Taki Ruville będzie ok?

Dzięki i pozdro

Edytowano przez MarianX

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...