Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lukki90

Który wyświetlacz/ radio ma sterowanie z manetki.

Polecane posty

Gość Lukki90

Witam.

Kupiłem jakiś czas temu Vectrę C Sri 150 bhp 1.9 CDTi SRi z 2005 jeszcze przed liftingiem.

Samochód miał i ma problem z radiem i wyswietlaczem. Radio działa i da się sterować z kierownicy, Natomiast wyswietlacz załącza się na 10 sekund i pojawia się na stałe napis SAFE Displacy. Rozumiem ze jest nie odkodowany ze starego auta. Radio jest to CD 30 czy jest kots mi w stanie powiedzieć jaki musze kupić wyświetlacz żeby współpracowało ze sobą wszystko.

Posiadam TECH 2 i OP-coma więc programowanie jest oki.

Dodam że to radio po odłaczeniu zasilanai loguje się automatycznie bez pinu.

Kiedyś się wykurzyłem i kupiłem pełen zestaw Radia NCDS 2012 czy cos takiego z Sat naV z teelefonem i wyswietlaczem kolorowym - wylogowane. Niestety okazało się ze potrzebuje dodatkowych kabli i koncówek.

Mieszkam w UK i byłem u delera Vauxhalla ale te debile nie są mi nic w stanie powiedziec....

Bardzo prosze o pomoc.

Może znajdzie się ktoś kto mi będzie potrafił przerobić instalacje i podłaczyć te radio z sat nav.

Będę od 14 grudnia w Polsce jestem se ślaska. Dobrze zapłace.

ktoś wrzucił inne radio i nie zalogował go

poczytaj więcej tutaj

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

pisz do xpirat on ci napewno ogarnie temat a nawet pewnie i by ci podłączył twój zestaw może macie niedaleko do siebie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez matro1234

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

o ncdc zapomnij nie w polifta bo masz polifta a ncdc jest przedlift

wrzuć w kosz cd30 albo sprzedaj za flaszkę komuś a kup sobie porządną stację multimedialna plus interfejs do sterowania z kiery a be będziesz miał wsio łącznie z nawigacjami telefonami

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> (wyświetlacz nie musi być wylogowany i nawet lepiej ja nie jest bo zadziała ze stacją bez problemu )

a jak jesteś uparty i chcesz iść w oryginał to musisz wylogować wyświetlacz i radio żeby się zgrało po czym wsio zalogować

jak masz do radia carpass to pomogę ci wylogować wyświetlacz jak masz sprzęt do tego

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Napisano (edytowany)

proszę o usunięcie

Edytowano przez polacek

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...