Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Lukki90

Który wyświetlacz/ radio ma sterowanie z manetki.

Recommended Posts

Guest Lukki90

Witam.

Kupiłem jakiś czas temu Vectrę C Sri 150 bhp 1.9 CDTi SRi z 2005 jeszcze przed liftingiem.

Samochód miał i ma problem z radiem i wyswietlaczem. Radio działa i da się sterować z kierownicy, Natomiast wyswietlacz załącza się na 10 sekund i pojawia się na stałe napis SAFE Displacy. Rozumiem ze jest nie odkodowany ze starego auta. Radio jest to CD 30 czy jest kots mi w stanie powiedzieć jaki musze kupić wyświetlacz żeby współpracowało ze sobą wszystko.

Posiadam TECH 2 i OP-coma więc programowanie jest oki.

Dodam że to radio po odłaczeniu zasilanai loguje się automatycznie bez pinu.

Kiedyś się wykurzyłem i kupiłem pełen zestaw Radia NCDS 2012 czy cos takiego z Sat naV z teelefonem i wyswietlaczem kolorowym - wylogowane. Niestety okazało się ze potrzebuje dodatkowych kabli i koncówek.

Mieszkam w UK i byłem u delera Vauxhalla ale te debile nie są mi nic w stanie powiedziec....

Bardzo prosze o pomoc.

Może znajdzie się ktoś kto mi będzie potrafił przerobić instalacje i podłaczyć te radio z sat nav.

Będę od 14 grudnia w Polsce jestem se ślaska. Dobrze zapłace.

ktoś wrzucił inne radio i nie zalogował go

poczytaj więcej tutaj

Please login or register to see this link.

pisz do xpirat on ci napewno ogarnie temat a nawet pewnie i by ci podłączył twój zestaw może macie niedaleko do siebie

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by matro1234

Please login or register to see this quote.

o ncdc zapomnij nie w polifta bo masz polifta a ncdc jest przedlift

wrzuć w kosz cd30 albo sprzedaj za flaszkę komuś a kup sobie porządną stację multimedialna plus interfejs do sterowania z kiery a be będziesz miał wsio łącznie z nawigacjami telefonami

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> (wyświetlacz nie musi być wylogowany i nawet lepiej ja nie jest bo zadziała ze stacją bez problemu )

a jak jesteś uparty i chcesz iść w oryginał to musisz wylogować wyświetlacz i radio żeby się zgrało po czym wsio zalogować

jak masz do radia carpass to pomogę ci wylogować wyświetlacz jak masz sprzęt do tego

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

proszę o usunięcie

Edited by polacek