Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Diduś

Problem z lusterkami....

Polecane posty

Siema ostatnio zauważyłem że nie działa mi lewe lusterko tzn podgrzewanie. Prawe działa.

Wyciągnąłem lusterko od kierowcy patrze jeden kabelek nie podłączony to zajarany podłączyłem ale coś nie grzało więc parę razy włożyłem i zdjąłem kabelek i działa

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ale....

Minęło parę dni do dziś i o dziwo lewe przestało grzać... od pasażera zdjąłem szkło podłączyłem pod prawe od kierowcy i działa....

złożyłem do kupy zrobiłem to samo c z lewym i nic.... zdjąłem boczek poruszałem kablami i grzeje.... ale....

Jak ustawiam lusterko od kierowcy to ustawia się od kierowcy i pasażera a jak ustawiam tylko od pasażera to kierowcy nie drgnie czyli jest ok

Ale czemu jak ustawiam od kierowcy to oba się ruszają ???

dodam że autko miało przekładane drzwi od angola lusterko też angol ale wcześniej było wszystko oki. Przekładane tylko drzwi podzespoły raczej te same ale jak pisałem wyżej wszystko było oki tylko coś teraz się spier... i się denerwuje i kminie od godziny co robić

możliwe jest że gdzieś jest jakieś zwarcie czy coś ??

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Tak ma byc nawet w instrukcji obsługi jest o tym napisane

Nie mam instrukcji...

Czyli jak ustawiam lusterko od kierowcy automatycznie przestawia się też od pasażera ??

A jak ustawiam tylko pasażera to kierowcy nie drgnie .

Czyli tak jest normalnie w Viki C ?

zdziwiło mnie to bo nie było tak... widocznie jak grzebałem to naprawiłem i się zdenerwowałem że jakieś zwarcie czy coś i mi się auto zajara xD

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Czyli mogę iść spać spokojnie ?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Tak jest wszystko w porządku juz w niejednej Vc sie spotkałem ze regulując lusterko kierowcy automatycznie reguluje sie lusterko pasażera

No to spoko, ale zastanawia mnie czemu było inaczej a teraz niby normalnie

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Dobra już wiem

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> że mam Znajomego w Oplu potwierdził to ze tak jest ale powiedział tez ze można to zmienić jakoś tzn chyba kluczykiem ale co i jak nie pamięta :/ ktoś może coś ;P

Ogólnie chciał bym poznać unikalne tricki co można samemu pod siebie zmienić tak jak np . zamykanie auta po 20sec podczas jazdy... itp jest może gdzieś temat tego typu z trickami ?

szukaj tu

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...