Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Sajmon180

Speca od Ledów !!!

Polecane posty

SZUKAM SPECA OD LEDÓW !!! ktory ogarnia takie zabawy nie musi być tak kozacko ale pare opcji bym chciał ktoś coś wie widział słyszał ???

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

A ty chcesz zrobić samochód dla Davida Hasselhoffa czy 2 część "Bliskie spotkanie trzeciego stopnia"

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Jak dla mnie to nie jest ani ładne ani praktyczne,lepiej przeznaczyć kasę na coś z czego będziesz częściej korzystał.

Druga sprawa to taka,że w tylnch lampach całych czerwonych takich jakie są w USA,napewno to wygląda lepiej jak w naszych VC.

K....wa poprostu kocham to forum za tych ludzi jak pan powyżej stary nie szukam opinii czy komuś się to podoba naprawdę nie interesuje mnie co o tym sadzisz szukam człowieka który się tym zajmuje

Sajmon zobacz może moduł happylightshow, który jest sprzedawany na tym forum.

Będzie namiastką tego co pokazałeś.

A żeby zrobić to co pokazałeś to od cholery roboty mechanicznej, bo każda dioda musi mieć własną komorę by nie świeciła na bok. Programowanie to pikuś.

Ucash nawet nie chce sie zagłębiać w te wszystkie historie kable diody itp bo nie ma opcji żebym ogarnął to swoim umysłem ale szukam czegoś co jest alternatywa dla lamp FK ledów bo sory kosztuja ponad 6 stów a sa w nich z 4 paski ledów a reszta swieci tak jak w serii

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> wiadomo jezeli nic nie wymysle to kupie takie jakie sa

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> pozdro

Pamiętam że ktoś w VB kombi sam cos podobnego robił albo przynajmniej próbował - trzeba by mocno poszukać w tematach aut VB

takie lampy można kupić u naszych braci zza wschodniej granicy... koszt banalny - w przeliczeniu średnio 8000zł

No i niestety jeśli to ma być takie jak na filmiku to niewiele taniej wyjdzie nawet robiąc to samemu. Jak sprawdzałem to każda dioda to ok 20zł + soczewka + robota + sterownik

Lub wersja druga na wzór bmw:

saab_9-5_custom_tail_lights_bmw_x5_10.jp

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

JAk dobrze pamiętam to kolega G.Redman robił coś w tym stylu tylko na słabszych diodach i prostszej konstrukcji.

Była taka czerwona VB w Warszawie, pamiętam ją ze zlotów. Jak się dowiedziałem ile tam ledów poszło to zrezygnowałem z tematu.

Ale wygląd był nieziemski...

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">

Prosta sprawa cyfrowe pixele led, każdy programowany osobno i to za pomocą jednego sterownika. Działa na zasadzie ekranów Led które widzicie przy ulicach

Ledowe lampy tylne do VC sa do kupienia na niemieckim Ebayu. Kwestia ich przerobienia:

Wersja czerwono-biala cos jak w sedanie

Wersja bardziej tuningowa

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Wersja a'la GTS (mysla sam nad nimi):

Na Allegro też są ale do efektu z filmu im daleko. A samo wykonanie lamp z tematu - od pyty myślenia, roboty + programowanie LEDÓW - pewnie z 1000-2000 zł powinno starczyć. Tylko magika znaleźć.

Edytowano przez reset

Widziałem lampy z allegro i ebaya i szczerze to jak one wyglądają nie jest dla mnie w ogole zadowalające bo spoko moge kupić takie Ledy jak są na linkach powyżej, ale daje 700 zl za taką samą lampe jak mam tylko z dwoma paskami ledów no way !!! dlatego kombinuje coś aby mieć całą lampe na ledach kierunek pozycje stop i cofania taka lampa by mnie zadowoliła ale że niestety nie ma takiej to bede musiał kombinować

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> i mam nadzieje że przez zime coś wykombinuje i was zadziwie in plus nawiązałem już jedem kontakt z gościem który powiedział że może spróbować sie tego podjąć zobaczymy jestem dobrej myśli

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

W temacie OGŁOSZENIA Z ALLEGRO wczoraj pojawił się link do tych lamp używanych w stanie jak nowe za 400zł - to już dobra chyba cena żeby na nich kombinować.

widziałem Marcin ale narazie je odpuszczam znalazlem goscia co ogarnia ledy chyba wszystko idzie w dobra strone myslimy nad czyms takim !

Sajmon poluj na okazję ja swoje ledy na tył kupilem za 280zl i to 3 lampy

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Nowki tylko podłączone byly pod auto gość sie przestraszył ze mruga i myslal ze bedzie cały czas mrugac a.mruga tylko przez 10s.

Jak będziesz miał coś konkretnego jakis schemat lub cos to poswiece sie i sprzedam Ci jedną ktora mialem zostawic sobie w razie W

Lampy ledowe z "Tablicy" :

Sajmon jaka cena takiej roboty ?? w sumie też bym się pokusił do swojego kombi na takie coś

Żadnego magika można kupić moduły led potem próbować je wciskać i na koniec zaprogramować, od strony technicznej sprawa prosta. gorzej ze stroną praktyczną by to wszystko upchać do lampy by świeciły jak należy.

Ceres na razie o pieniądzach nie było mowy:P

Jak ktoś nie boi się ryzykować...

Jeszcze nie widziałem do kombii

Właśnie ja też nie a fajnie by wyglądało

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...