Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Cocado

Skrzypienie - przekladnia

Polecane posty

Witam, troche historii, ponad 2 lata temu mialem wyciek ze skrzyni biegow, mechanik mowil ze trzeba wymienic przekladnie kierownicza, caly komplet dalem 1300zl , poltora roku pozniej mialem skrzypienie ktore bylo slychac pod maska podczas krecenia kierownica w miejscu (byl wymieniany plyn wspomagania jak to komplet) dalo mi to do myslenia i pojechalem do mechanika na wymiane plynu wspomagania (wygladal jak kogel mogel) i dostrzegl ze ma wycieki spod sworzni (nie pamietam juz co cieklo) pokazywal mi nawet gdzie dokladnie i co, powiedzial ze przekladnia do wymiany bo bez tego nie usunal by usterki, polecil mi tych samych co wtedy i wzieli 700zl bo juz u nich bylem. Teraz minelo pol roku nawet gosc mi mowil zeby przyjechac ponownie przed koncem gwarancji na sprawdzenie (czyli w przyszlym roku luty), jednak podobne skrzypienie pojawilo sie teraz znowu, na zimnym silniku najglosniej z samego poczatku jazdy przy samych zakretach czy w miejscu czy w drodze. I co znowu pojade i znowu to samo bedzie ?? co moze byc nie tak, przeciez 3 wymiany przekladni w ciagu 3 lat to przesada lekka. Napewno nie jest to pasek wieloklinowy, chyba bo przeciez tego wtedy nie mialem wymienianego a ustawalo. Wszystkie plyny wymieniam regularnie nawet od wspomagania patrzylem dzis jest normalny nie kogel

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">. Pozdrawiam.

Edytowano przez Cocado

Wyciek ze skrzyni a oni przekładnie wymieniają? Za taką grubą kasę??? Co dwa lata???

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

glupio to brzmi wiem, ale to prawda a i dodam jeszcze ze sworznie wymienialem 2 tygodnie temu i nic nie cieklo nigdzie, chociaz wtedy jeszcze nie skrzypialo.

Edytowano przez Cocado

To ja nie wiem jak Ci pomóc... Boli mnie ręką a lekarz nogę ogląda...

Pewnie padł uszczelniacz w maglu a nie jakiś wyciek ze skrzyni

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...