Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Diament29

Sterownik silnika

Polecane posty

Witam zwracam się z prośbą o pomoc. Mam vectre b 1.8 2001 r 125 km. Podczas jazdy auto paliło na 3 cylindry nie dało się jechac max 20 km/h ,szarpanie, przerywanie. Podjechałem do mechanika wymieniłem cewke zapłonową i swiece po diagnozie ,lecz to nie pomogło auto dalej warjuje odpala lecz jak nacisne pedał gazu mocno szarpie nie sposób nim jechac.Mechanik stwierdził ze przyczyną może byc uwolony sterownik komputera.Orientuje się ktoś gdzie mogę znalesc taki sterownik szukam i szukam i nie mogę znalesc lub ewentualnie gdzie go można naprawic zregenerowac w jakiejs rzeltelnej firmie , może ktoś mi pomoże lub da jakiś kontakt namiarowy ???

Opis sterownika

GM 09 158 689

S 01 002 04

SIEMENS

5WK9 154

0 11 28 01 12 4

spytaj tutaj

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

A błędy jakieś są? Da się połączyć ze sterownikiem?

napisz do klubowicza Rafała

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

on na pewno ma jakieś sterowniki

Blędy mam sondy lambda p0130 ze sterownikiem się łączy. Wczesniej wymieniałem sondy i ten problem tez nie ustąpil ,z tym błędem. Do tego pana z Wołomina dzwoniłem wczoraj nie miał niestety,byc moze dzisiaj bedzie miał , bo jakas viki ma dzisiaj przyjechac do rozbiórki.

Edytowano przez Diament29

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Dzieki bardzo.

Jak nie ogarniesz tematu zapytaj gośćia, warsztat ma gdzieś w okolicy tarnowa mi co prawda robił immo w astrze ale wysyłałem mu sam sterownik i immo box a i tak sprawę ogarną i nie skasował jak za zborze, może co pomoże w tej sprawie.

CAR-TRONIC Daniel Para
autoelektronikad.para@wp.pl

Sterownik juz oddałem do jakiegoś magika w Przybysławicach. Czekam aż zrobi mówi ze ciężko bardzo to się naprawia , znalazł jeden przerwany pin. Jak odbiore i założą sterownik napisze czy auto ożyło.

Sterownika prawdopodobnie nie udało się naprawic przez elektronika , zostałem bez auta ,bez sterownika jak ktos by miał namiar na taki sterownik niech sie odezwie ..

Edytowano przez Diament29

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Skoro szukasz, moja oferta aktulana.

Dzis mi zjechal z UK z18xe, cene i warunki znasz.

Trafiłeś na jakiegoś partacza nie elektronika. Ja naprawiam sterowniki już od dłuższego czasu i 99% jest do uratowania. No chyba że to ten 1%...

W razie czego pisz na priv-a. Zobaczenie nic nie kosztuje... pozdro

Dzisiaj mi przyszedł sterownik od klubowicza Krzyśka , jutro zawioze mechanikowi po pracy sterownik , mam nadzieje ze viki ożyje.

Więc tak po wymianie sterownika i sondy lambda przyszedł inny problem

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Auto nie jest do konca naprawione szaleje na jałowym obrocie szarpie nim i nie reaguje na pedał gazu przy zimnym silniku, jak sie rozgrzeję popyrkuje i falują obroty. Mechanik wymienił dzisiaj pompe paliwa , filtr paliwa i dalej to samo. Kazał jechac i zbierac mapę beznyny , dzisiaj tak zrobię. Przejadę koło 30-40 km i w stałych obroatach mniej wiecej jak kazał .Jeśli ktoś ma jakieś podpowiedzi to prosze o pomoc..

Rozkładam ręce mechanicy i elektronicy podobnie. W poniedziałek auto jedzie do aso opel.

Wymyślili coś spece z ASO?

Wkoncu nie pojechałem do aso ,kolege miał zafire z tym samym silnikeim z18xe , podmieniłem przepływkę i jak ręką odjoł wszystko wróciło do normy. Myślę ze podczas jazdy na zepsutym sterowniku silnika do serwisu uszkodziła się przepływka. Następnie od szarpania na biegu jałowym poleciała plecionka :/ Czekam na przepływkę od klubowicza Krzyśka , kolega naprawde mi pomógł z częsciami wysłał sterownik, lambde i wszystko było wporządku. Dziekuje za pomoc wszystkim pozdrawiam

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...