Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

gumis419

szarpnięcia podczas jazdy ...

Polecane posty

Witam dopiero co kupiłem signuma 1.9 150 koni i juz mam problemy z pojazdem.Jadąc w trasę zauważyłem że na wyższych biegach od 4 do 6 jadąc spokojnie napędzając pojazd są takie impulsowe szarpnięcia jak by w pewnych momentach tracił moc.Są to takie ułamki sekund najbardziej jest to odczuwalne na 6 biegu tak od 1500 obrotów.Czy spotkał się ktoś z czymś takim w waszych autach ?

Pozdrawiam

Poczytaj o EGR.

znajmy tak miał to okazały się pompo wtryski najlepiej na 6tym biegu wł tempomat od. 2000obr. i zobacz co się dzieje - czy będzie szarpał , bo 1500 troche mało wykończysz 2mas szybko jak będziesz jeździł na 6ce 1500obr. Najlepiej podjedz gdzieś to jakiegoś połapanego gościa na sprawdzenie. A broń Cię Panie przed serwisem

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> . Jakby się okazało że pompo wtryski są zasyfiałe to jest sposób na

jak uszkodzone to już grubszy wydatek.

Powiedz mi gdzie ty w silniku CDTI widziałeś pompo wtryski?

Kumpel mi czyści egr i zobaczymy jaki będzie efekt te 1500 obrotów to przy napędzaniu

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...