Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

chudy138

Poszukuję Vectry B w Gazie

Recommended Posts

Witajcie Panowie! Jestem nowy na forum i zamierzam zacząć moją historię z Vectrą B, lecz nie mogę znaleźć odpowiedniego egzemplarza w mojej okolicy To jest Ostróda (Warmińsko-Mazurskie). Szukam autka do 4,5 tyś i wiem wiem że nie będzie to igła, ale myślę że za taką kwotę można już kupić coś ciekawego. Interesują mnie silniki 1,8 i 2,0 Benz. + Gaz (sekwencja). Może pomoglibyście z szukaniem bo nie mogę nic znaleźć. Proszę o dodanie linka poniżej i może krótki opis co sądzicie o autku. Mam nadzieję że oko fachowców doszuka się jakiś niewidzialnych dla amatora mankamentów. Pozdrawiam!

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Za 4,5 z gazem już można coś znaleźć oczywiście przed FL.

nie dawno ktoś miał vectrę B przedliftową

Please login or register to see this link.

link nie aktywny, stan był idealny... do czego zmierzam, ano do tego jak nie kupisz od kogoś z tego forum to vectra B złomkiem będzie.

zobacz tą vectra A

jak wygląda i jak właściciel o nią dbał, brałbym taką!

Edited by jakoku

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Szczerze to za bardzo nie widzą mi się te vectry. Zajeżdża moim zdaniem handlarzami co poniektóre. A nic innego nie mogę znaleźć w mojej okolicy tzn do 140km

Ej panowie mam okazję (nie okazję) kupić taką oto Vectrę:

Kolega sprzedawał ale zrezygnował.

Ale pisałem do niego i mówi że może sprzeda.

Jest jeden mankament. Jest to zwykły gaz i czy w takim silniku nie ma z nim problemów?

Koledzy ale co powiecie o tej co pisałem jako ostatnią. Z tym że zwykły gaz i tu pytanie, jak silnik (2.0 136KM) znosi ten gaz? Czy nie ma z nim problemów?

Please login or register to see this quote.

Unikaj zwykłego gazu jak ognia.

W każdym z tych aut które podałeś trzeba na start zrobić duzo rzeczy - to widać. A czego nie widać...? Zadnej bym nie jechał obejrzeć! Gaz musi być sekwencja!

A ta?

I ten

Brałbym tą od znajomego, bo zawsze większa pewność i powie mi szczerze czy coś jest nie tak czy co, tylko właśnie ten gaz że zwykły.. Mówicie że z pewnością nie brać? Co w nich jest takiego że zwykła nie podchodzi?

A co powiecie o tych dwóch Vectrach co dodałem ostatnio?

Porównaj sobie stan środka, jedna ma ponad 300 tyś, a jak wygląda, druga ma 190 tyś i wyglądają identycznie?

Po jakość zdjęć, można cokolwiek powiedzieć na temat wymienionych samochodów, zielona ma jakiś retusz zrobiony, ale widać, czerwona także coś tam można powiedzieć

Jedna jest warta swojej ceny, druga po dosłaniu autentycznych zdjęć, może......

Żadna z powyżej wymienionych przez ciebie nie jest godna uwagi, no może czarna bo ma ładne felgi, ale zdjęcia są tak zrobione, żeby ukryć wady.

a i musisz szukać z zapasem finansowym jakieś 1 tyś zł, na wymianę rozrządu.

Podałem bez LPG, bo uważam, że najlepiej jest samemu inwestować w gaz..........

Edited by jakoku

Zielona piękna (przynajmniej na zdjęciach). Nie chce mi się wierzyć w ten przebieg 189 000. A poza tym jest w benzynie samej a ja jestem na okresie próbnym 3-miesięcznym na stażu więc ekonomiczność przede wszystkim. No i zajeżdża Handlarzem na kilometr, takie moje zdanie. Blachy zasłonięte pewnie z innej miejscowości, no i taka wypicowana że szok! Opony chyba centymetr plaka mają. Widziałem ją też wcześniej, była też inna Vectra, zdjęcia robione w tym samym miejscu, a nawet alufelgi były identyczne

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ale nie mogę jej znaleźć ( zapewne sprzedana).

Bordowa, jest ok no ale 1.6. Spalanie takie same co w 1,8 a osiągi większe. No i podobno lepsza do gazu.

Edited by chudy138

tu widać jak vectra wygląda naprawdę za 4.500 zł

Czerwona przynajmniej ma sensowne wyposażenie i przebieg

Tak czy siak auta nie kupisz jeśli kilku nie obejrzysz i nie porównasz.

Oglądanie aut 15 letnich na zdjęciach mija się z jakimkolwiek sensem

(nie posiada żadnych śladów korozji) - takie zdanie przy VB to już parodia - chyba że własnie wyjechała od lakiernika to na dwa lata masz spokój.

Ja nie szukam ideału, chodzi mi tu głównie o bezawaryjność i jak najmniejsze koszty użytkowania połączone z jakąś tam mocą. A 2.0 w benzynie to sorka ale nie jest zbyt ekonomicznie.

No nie wiem, czy 2.0 w benzycne samej a w Gazie nie ma dużej różnicy. Przecież gazu spala 30% więcej niż benzyny a jest o połowę tańszy.

spozniles sie jakies 1,5 miesiaca bo sprzedawalem swoja vb 1,8 z sekwencja z bardzo dobrym wyposazeniem

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> wystawilem za 3,5 i nastepnego dnia juz klient ze Lwowa po nia przyjechal i bez zajakniecia wzial

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

dlatego przeczytaj raz jeszcze mój post nr 4.... nie ma innej rady, wszystko to jeżdżący złom... ja dbam o swój samochód, konserwuje co rok, nawet uszczelki słupka środkowego mam wymienione na nowe! Właśnie od takich oszołomów jak ja powinieneś kupić opla vectrę B!

To niech by palił 2/5 więcej gazu, gaz jest po 2,50. Czyli Przy tankowaniu za 100zł, 20zł mam w kieszeni. Cztery takie tankowania miesięcznie i jest 80zł miesięcznie. 80zł*12miesięcy 960zł rocznie zaoszczędzone. Odjąć od tego 80zł więcej prrzeglądu i z 80zł na jakieś tam naprawy gazu to 800zł Bite

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

To jest twój post nr 4 heh, ale chodzi ci chyba o ten przedostatni "Podałem bez LPG, bo uważam, że najlepiej jest samemu inwestować w gaz", jestem też tego samego zdania, no ale jest to opłacalne gdy samochód trzyma się co najmniej 2,5 roku. A mi się marzy Audi A3 1.8 Turbo, tylko właśnie zaczynam pracę i zanim nazbieram muszę czymś do tej pracy dojeżdżać

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">. Viki chcę potrzymać jakiś rok czasu więc nie opłaca się inwestować w gaz ( około 2,3tyś zł).

Edited by chudy138

Ale tu nikt nie ma na sprzedaż Vectry B

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

zapytaj, pogadaj

Edited by jakoku

Nie powiem że bardzo bym chciał autko prosto z Zachodu ale czy się wyrobię w 4,5 tyś?

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Wątpię

Ale napisać nie zaszkodzi

Muszę mieć czym dojeżdżać z punktu A do B. A poza tym w tych czasach każda złotówka się liczy. Jaki tu widzisz problem że chcę zaoszczędzić na paliwie? Chyba każdy chce.. A nawet za te głupie 800zł roczne zaoszczędzone na paliwie to mam opłacone OC, przegląd i jeszcze zostanie.

A staż mam 3-miesięczny, potem dostaje umowę na rok i normalną stawkę, więc te 3 miesiące przeboleje.

Zależy ile się jeździ. W sumie to jak się chce VB do 4.5 (jeszcze, żeby tanio jeździć) to raczej lepiej rozejrzeć się za jakimś mniejszym/małym samochodem z prostszym silnikiem, a nie później Opel to złom, bo utrzymac VB tanie nie jest (jak nam zależy na jakości, a nie byle by jechało). Co do gazu to dla mnie to jest porażka, 2.0 i do tego zwykła instalacja gazowa

/emoticons/default_39.gif" alt=":39:">

Kupuje się samochód na własną kieszeń, a nie żeby później oszczędzać na czym się da, bo te 800 to w ciągu jednego dnia mogą pójść nie powiem gdzie, to nie jest, że drutem się wszystko naprawi.

Auto łatwo kupic, trudniej utrzymać, dlatego osobiście szukałbym jakiegoś godziwego małego autka, które i taniej w utrzymaniu wyjdzie i mniej spali. Wiadomo Twoja decyzja, ale lepiej przemyśleć to, ja kupiłem VB z zamiarem zachowania jej na lata powiedzmy, ale szczerze gdybym potrzebował na dojazdy z zamiarem zmiany za rok, to szukałbym czegoś mniejszego. Kumpel wziął od wujka Punto II i mu wystarcza, a kasy nie ma by szastac na lewo i prawo.

posluchaj rady bardziej doswiadczonych...na ten czas kup sobie cienkusa albo lanosa w gazie bedziesz jezdzil za pol darmo prawdopodobnie nic nie dolozysz a i pewnie sprzedaz za podobna cene jak kupiles...