Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

tomi0217

kompletny wydech gdzie co jak?

Polecane posty

Witajcie, jestem zmuszony wymienic uklad wydechowy w mojej vectrze( 3.2 GTS v6). Przegladajac allegro i inne stronki widze ze nie bedzie to proste. Pytanie brzmi: gdzie moge go dopasc? jaką firmę ewentualnie polecacie która by mi to dorobiła? isc w klasyke czy tez może cos w strone sport/tuning (irmscher). Każda sugestia i podpowiedź mile widziana.

ja patrząc ile wytrzymał mój końcowy wydech (ciągle jest dobry) szukał bym jakiejś używki w dobrym stanie jeśli chodzi o tłumik końcowy oczyścił odmalował ją jeszcze jakaś srebrzanką i spokojnie będzie pokonywać kolejne kilometry to takie najtańsze rozwiązanie ale równie dobre. a jak chcesz więcej wydać to rób wszystko w kwasie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> tylko wtedy to trzeba liczyć koło 2k jak nie więcej

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> za kompletny wydech tj rury/tłumiki itp.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez rafalo517

wybierz się do Łodzi do Harma do inochi.motorsport to ci wyspawa taka z kwasóweczki ze hoho

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

tu masz kilka jego projektów

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

a i droga dobra i szybka więc warto

Edytowano przez Żywcia

Kwasówkando takiego auta to strata kasy bo nic to nie da. Lepiej kupić używki na szrocie.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Rozumie, że cały układ?

Wszystko zależy jaką masz kasę i co oczekujesz. Jak poprostu masz zgnity to poszukaj u tłumikarzy zamienników z alu np. Bosal, Walker . Jak chcesz się pobawić to możesz zrobić z kwasówki, na większej średnicy tylko że to koszt pewnie z 2000zł. Ale czy ma to sens ? Raczej nie. Wydech to jeden z elementów przy podnoszeniu mocy - robi się przelot, na większej średnicy, a że jak robić to porządnie - to z kwasówki.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...