Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

tomi0217

kompletny wydech gdzie co jak?

Recommended Posts

Witajcie, jestem zmuszony wymienic uklad wydechowy w mojej vectrze( 3.2 GTS v6). Przegladajac allegro i inne stronki widze ze nie bedzie to proste. Pytanie brzmi: gdzie moge go dopasc? jaką firmę ewentualnie polecacie która by mi to dorobiła? isc w klasyke czy tez może cos w strone sport/tuning (irmscher). Każda sugestia i podpowiedź mile widziana.

ja patrząc ile wytrzymał mój końcowy wydech (ciągle jest dobry) szukał bym jakiejś używki w dobrym stanie jeśli chodzi o tłumik końcowy oczyścił odmalował ją jeszcze jakaś srebrzanką i spokojnie będzie pokonywać kolejne kilometry to takie najtańsze rozwiązanie ale równie dobre. a jak chcesz więcej wydać to rób wszystko w kwasie

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> tylko wtedy to trzeba liczyć koło 2k jak nie więcej

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> za kompletny wydech tj rury/tłumiki itp.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by rafalo517

wybierz się do Łodzi do Harma do inochi.motorsport to ci wyspawa taka z kwasóweczki ze hoho

Please login or register to see this link.

tu masz kilka jego projektów

Please login or register to see this link.

a i droga dobra i szybka więc warto

Edited by Żywcia

Kwasówkando takiego auta to strata kasy bo nic to nie da. Lepiej kupić używki na szrocie.

Please login or register to see this quote.

Rozumie, że cały układ?

Wszystko zależy jaką masz kasę i co oczekujesz. Jak poprostu masz zgnity to poszukaj u tłumikarzy zamienników z alu np. Bosal, Walker . Jak chcesz się pobawić to możesz zrobić z kwasówki, na większej średnicy tylko że to koszt pewnie z 2000zł. Ale czy ma to sens ? Raczej nie. Wydech to jeden z elementów przy podnoszeniu mocy - robi się przelot, na większej średnicy, a że jak robić to porządnie - to z kwasówki.