Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

Po przyciemnieniu szyb tylnych szumi mi powietrze jakby nie byla domknieta szyba. Czy mozliwe ze mi cos spierniczyli przy wkladaniu i wyjmowaniu szyby? Podobno pekla spinka mocujaca szybe ale wymienili na oryginalna taka jak w Vectrze.

poogladaj ta szybe jak wyglada - pewnie cos zle wlozyli i nie zamyka sie do konca albo uszkodzili jakas uszczelke

Z zewnątrz wygląda ok. folia leży ładnie, na uszczelkach nic nie widzę. Czy tą szybę można jakoś krzywo włożyć?

Spróbuj zakleić taśmą izolacyjną te małe szybki w tylnych drzwiach i sprawdź czy jest lepiej. Też kiedyś szukałem gdzie szumi i właśnie po dokładnym zaklejeniu tych szybek szum zniknął. Tylko oklej dokładnie dolną listwę, aż do końca drzwi.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

Edytowano przez wkrent

ok sprawdze ale powiedz jak rozwiazales ten problem bo chyba nie jezdzisz z tasma 😀

Sprzedałem samochód i nic mi nie szumi.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Kiedyś byłem w ASO, ale nie bardzo im się chciało szukać co szumi, bo to czasochłonna operacja. Spędziłem kilka godzin na obklejaniu po kolei szyb i jeżdżeniu, aż wreszcie znalazłem gdzie szumi. Jak znalazłem gdzie szumi, to miałem jechać do nich, żeby poprawili szczelność tych szybek, ale nie zdążyłem tego zrobić. Chwilę pojeździłem z taśmą (czarną), praktycznie niewidoczną.

Edytowano przez wkrent

Wczoraj poszperałem trochę przy drzwiach, zdjąłem boczek, trochę ruszyłem ten cienki słupek i mam wrażenie że jest lepiej. Szum nie słychać już przy 70 tylko 90 kmh.

Co mnie zaciekawiło i zmartwiło to że przy uchylonej szybie, powiedzmy do połowy, jak się ją chwyci i porusza góra dół i na boki to bardzo lata, o dobry centymetr w każdą stronę. Czy u Was też tak jest???? Czy ta szyba jest tak niestabilnie osadzona???

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...