Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Sebol

Problem ze spryskiwaczami lamp

Polecane posty

Witam. Od samego początku, jak kupiłem samochód, nie działają spryskiwacze lamp. Błędów żadnych nie ma, płyn nigdzie nie ucieka pod auto. W blokach pomiarowych przy załączaniu spryskiwacza szyby na pół sekundy dwa razy pokazuję, że spryskiwacz lamp załączony ale nic z nich nie leci. Kiedyś słyszałem, że ludzie specjalnie odpinali spryski lamp bo za dużo płynu leciało. Możecie mi powiedzieć, co to może być i gdzie to może być ewentualnie wyłączone? Szperałem w interfejsie i wszędzie spryski są włączone :/

a spryski gdzies nie sa zatkane lub przewody moga byc gdzies zduszone ze nie ma przeplywu

Wyciągnij przewód od spodu od spryskiwaczy, sprawdź wtedy czy płyn wypływa przez przewód. Jeśli tak, to może na spryskiwaczach gdzieś osadził się kamień i przytkał wylot. Jeśli nie będzie przepływu, to szukaj po przewodach dalej gdzie jest przytkane.

nie wiem czy komp pokaże błąd czy nie, ale może spalona pomka albo wyjęty bezpiecznik

Czy ktoś miał problem z cieknącym spryskiwaczem lampy? Leci nie z miejsca w którym podłączony jest przewód tylko z samej obudowy spryskiwacza z pod elementu, który nasadzony jest na tył obudowy- są do tego jakieś zestawy naprawcze? próbowałem to rozebrać bo penie jakieś uszczelnienie poszło - ale nie chcę połamać a samo nie schodzi

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

zaznaczyłem na zdjęciu skąd leci - ktoś coś wie ?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Edytowano przez Juras23

Ja bym zaczął od sprawdzenia bezpieczników i przekaźnika bo to że komp puszcza sygnał na pompke nie znaczy że on tam dociera

Skrzynka bezpieczników pod maską

po zmostkowaniu styków przekaźnika powinna być słyszalna praca silnika pompki ( o ile się nie mylę jest to pierwszy przekaźnik od strony szyby)

post #19

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Edytowano przez geranium

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...