Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

dedal666

notoryczne błędy świateł w signumie

Recommended Posts

WItajcie,

od niedawna jestem właścicielem signum i powoli zaczyna mnie wkurzać elektryka w tym aucie. Wczoraj kolejny raz pojawił mi się błąd światła hamowania , lewy tył. Jak kupowałem ten samochód błąd juz był , podczas przeglądu w aso usłyszałem, że ten typ tak ma, lampy wilgotnieją, tyki śniadzieją i pojawia się błąd wiec po zakupie rozebrałem lamp z tyłu , przeczyściłem , wymieniłem żarówki i przez miesiąć było ok aż do wczoraj iedy to błąd sie znowu pojawił. powiedzcie mi jak wy sobie z tym poradziliście?

Niestety zdarza się to czasami w tylnych lampach, ja ostatnio przeczyściłem styki i psiknąłem preparatem do styków. Po rozebraniu koniecznie popodginaj blaszki do góry.

Możliwe że pomogło by tu spłaszczenie tych blaszek bo oryginalnie są takie wypukłe ^ i kiepsko przylegają do żarówki.

Mieszkam w "kraju deszczowców" ale takich problemów nie mam

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Miałem ostatnio dwa razy taki problem z prawym tyłem, też ze światłem hamowania. Żarówka okej, ale styk był mocno nadpalony. Za pierwszym razem zrobiłem błąd i tylko podgiełem styk do góry. Teraz w ruch poszedł papier ścierny, wyczyściłem styk na błysk i ponownie dogiełem. Problem znikł, mam nadzieję, że na długo

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

no ja też poczyściłem, poodginałem i pomogło... Na miesiąc dlatego zastanawiam sie nad jakimś trwalszym rozwiązaniem.

Popodginaj blaszki i ewentualnie możesz nadlutować trochę materiału na te styki żeby styk był na większej powierzchni