Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

dedal666

notoryczne błędy świateł w signumie

Polecane posty

WItajcie,

od niedawna jestem właścicielem signum i powoli zaczyna mnie wkurzać elektryka w tym aucie. Wczoraj kolejny raz pojawił mi się błąd światła hamowania , lewy tył. Jak kupowałem ten samochód błąd juz był , podczas przeglądu w aso usłyszałem, że ten typ tak ma, lampy wilgotnieją, tyki śniadzieją i pojawia się błąd wiec po zakupie rozebrałem lamp z tyłu , przeczyściłem , wymieniłem żarówki i przez miesiąć było ok aż do wczoraj iedy to błąd sie znowu pojawił. powiedzcie mi jak wy sobie z tym poradziliście?

Niestety zdarza się to czasami w tylnych lampach, ja ostatnio przeczyściłem styki i psiknąłem preparatem do styków. Po rozebraniu koniecznie popodginaj blaszki do góry.

Możliwe że pomogło by tu spłaszczenie tych blaszek bo oryginalnie są takie wypukłe ^ i kiepsko przylegają do żarówki.

Mieszkam w "kraju deszczowców" ale takich problemów nie mam

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Miałem ostatnio dwa razy taki problem z prawym tyłem, też ze światłem hamowania. Żarówka okej, ale styk był mocno nadpalony. Za pierwszym razem zrobiłem błąd i tylko podgiełem styk do góry. Teraz w ruch poszedł papier ścierny, wyczyściłem styk na błysk i ponownie dogiełem. Problem znikł, mam nadzieję, że na długo

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

no ja też poczyściłem, poodginałem i pomogło... Na miesiąc dlatego zastanawiam sie nad jakimś trwalszym rozwiązaniem.

Popodginaj blaszki i ewentualnie możesz nadlutować trochę materiału na te styki żeby styk był na większej powierzchni

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...