Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

djmatti91

butla pełna, temperatura ok, a auto dalej na PB.

Polecane posty

Ostatnio mam dziwny przypadek. Mam zatankowana butle z gazem. Odpalam auto i czekam aż nabierze temp i się przelaczy na LPG. Kiedy nadchodzi ten moment słychać pstrykniecie w butli i auto działa na LPG, aż 5 sek! Centralka informuje mnie ze w butli nie ma gazu....

Po mniej więcej 5-10 minutach jazdy auto zalapuje gaz i dalej jazda odbywa się już na LPG.

Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem?

U mnie po zatankowaniu mrugają wszystkie kontrolki ale jeździ bez problemowo na gazie.

Zawór w butli szwankuje, kilkakrotnie prze tankowane i potem skutki są jakie są.

Mi od dwóch lat wariuje wskaźnika ale chodzi na gazie bez problemu

LPG jest na gwarancji wiec to zrobią. Zrobiłem na tej instalacji 60k km. Irytuje mnie to bo w astrze mam tą samą instalacje tez jest zrobione ponad 50k km i nigdy auto nie było na żadnym przeglądzie i nie miało wymienianych filtrów itd. Vectra natomiast jest serwisowana co 10k km i 2razy do roku coś się dzieje

Kwestia egzemplarza nie modelu.

No ja bym raczej stawiał na sposób montażu instalacji. Od początku jakieś cyrki, tu gdzieś się lało po kablach i zawsze problem ten sam, i zawsze w intensywne deszcze. Dlatego mam gwarancje mam przedłużoną na 3 lata bo ostatnio mało nie ro*****łem tego serwisiku gdy awaria nastąpiła dzień po utracie gwarancji 3 raz z kolei w ten sam sposób.

jaka instalacja? Może być uszkodzony mapsensor, pasowałoby podpiąć kompa. Jęśli masz gwarancję to ścigaj serwis aż zrobią jak należy, bo na własną rękę to już koszta.

Też mi to wygląda na uszkodzony mapsensor. Pozdrawiam kolegę z Ostrołęki.

Też tak myślę, to instalacja ESGI. Jutro jadę, zobaczymy, czeka ich kolejna poważna rozmowa przy okazji.

Okazało się że problemem był brudny elektrozawór w reduktorze. Został on wymieniony na gwarancji.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...