Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Mat1120

CZUJNIK PRĘDKOŚCI OBROTOWEJ WAŁU X25XE

Polecane posty

Witam, problem polega na tym ze samochód na rozgrzanym silniki przy wyższych obrotach ok 4.tys zaczyna wariować i nie chce jechać nawet gaśnie jeśli dalej trzymam na pedale gazu.

Pojechałem do diagnostyka komputerowego żeby podpiął komputer i sprawdzi co to może być za czujnik. Skasował błędy kazał się przejechać i załapać błąd o której wyżej napisałem. Po czym powiedział ze pokazuje CZUJNIK PRĘDKOŚCI OBROTOWEJ WAŁU, i dodał żeby nie kupować czujnika byle jakiej marki tylko dobrych firm lub tez orginał. I tu moje pytanie której marki czujnik wybrać? NA stronie intercar-su do wyboru mam;

EPS; 500zl

VEMO; 246

Delphi;196

VDO;223

Jeśli ktoś z forumowiczów mógł coś poradzić polecić bym był bardzo wdzięczny. ; )

Pozdrawiam Mateusz

Orginał był chyba siemensa. Mam nadzieję że twój mechanik wie że na zgaszonym silniku ten błąd powinien się pojawiać jeśli nawet wszystko jest ok. Objawy mogą podchodzić pod czujnik

Właśnie nie chce przekłamywać bo nie wiedziałem ze to istotne ale wydaje mi się ze był tylko przekręcony zapłon. Masz inne pomysły co to może być? Zanim się nagrzeje chodzi jak burza wiec wydaje mi się za pompa paliwa jest,ok. Przez tez 'wentylek' tryska w gore paliwem ; D

Filtr paliwa jest nowy.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...