Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
qqba96

Zatrzaśnięte drzwi pasażera.

Polecane posty

Stara Vectra, zamek centralny, otwierany tylko i wyłącznie z klucza. Zacięły się drzwi tylne pasażera. Nie da się ich otworzyć ani z klucza przez centralny, ani od środka wysuwając do góry to "coś" bo nie wiem jak to się nazywa. Wie ktoś może jak to naprawić ?

rozebrać boczek/tapicerkę drzwi i otworzyć z "ręki", żeby rozebrać tapicerkę drzwi, musisz unieść kanapę do góy aby odkręcić 3 dolne śruby a reszta bez problemu, da się to zrobić bo sam tak otwierałem. Możliwe, że silniczek centralnego w tych drzwiach się spalił i np. stanął w połowie, wtedy nie otworzysz ani z centralnego ani przez rygiel, przerabiałem to

U mnie zablokowały się drzwi kierowcy. Odkręciliśmy (kolega pomagał) boczek i trochę było kombinacji bo potem okazało się ,że w centralnym był jakiś syfek , który zablokował zębatki. Mechanizm rozebraliśmy, sprawdziliśmy, nasmarowaliśmy i działa.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Moze byc kilka rzeczy padniętych u mnie wiązka padła i jak domykałem to nie otwierał juz kilka dni z tym walczyłem w końcu wymieniłem na nowa wiązkę i jak ręką odjął będziesz mial troszkę roboty z rozebraniem tego boczku ale powodzenia samo sie nie zrobi przecież

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

5 min

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...