Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Diaksyn

Uciszenie wtryskiwaczy/Czyszczenie?

Polecane posty

Witam,mam pewien problem ponieważ przy porannym rozruchu silnika słychać specyficznie głośno chodzące wtryski benzynowe.Chyba zaniedbałem troszkę te wtryskiwacze ponieważ jechałem już na głębokiej rezerwie i dwa z nich z tego co mi mechanik powiedział albo są do wyczyszczenia albo zakup nowego.Moje pytanie brzmi co byscie mi poradzili ? Czy zalać np na shelllu v-power-a i troche przegonić autko lub jakiś specyfik ? Albo ewnetualnie wyczyszczenie wtryskiwaczy ? Nie mam żadnych pomysłów.Za odpwowiedzi z góry dzieki.

najtańszym kosztem możesz kupić stp do wtrysków

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

i zobaczyć

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Młody odwalasz lipe i tyle

Diaksyn . Wiesz jak wyciszyć wtryskiwacze? Pogadaj z hapko z twojego oddziału zalatwi ci z pewnego źródła olej motul zależy na jakim jeździsz ale zalecał bym 5w40 wraz z płukanka silnika oraz środek do czyszczenia wtryskow motul, LM , millers . Przejechać się z 200 km na świeżym oleju z własnym preparatem do wtryskow i dobrym paliwem . Jeśli nie pomoże to nowe wtryskiwacze.

STP to możesz łac do malucha albo tico

Edytowano przez neo_82

A co ma olej do wtrysków? Ja lałem STP i skutków ubocznych ie widziałem. A najlepsze rozwiązanie, to podjechać do mechanika/gazownika co ma maszynę do czyszczenia wtrysków, podepnię maszynę pod układ paliwowy i popracuje tak silnik z 1h na śrokdu do czysczenia wtrysków, sam u siebie to stosowałem i pomogło, do teraz mam spokój

Jeśli zdiagnozowane są tylko dwa wtryskiwacze to wystarczy że te dwa przeczyszczaa maszyną i wystarczy ? Czy trzeba wszystkie poczyścić ?

Maszynę podłącza się pod listwę wtryskową i wszystkie wtrskiwacze są czyszczone. Silnik normalnie pracuje tylko, że na mieszance z maszyny

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

ja raz użyłem i od tamtej pory mam spokój

Olej nie ma nic ale sam silnik i kulturę pracy po prawi

Radzę mu co ma zrobić by wyciszyć ogólnie prace silnika

Godzina to i tak szybko u mnie w mieście jest fiirma LM znana firma min od oleji silnikowych to zabieg u nich ok 2 h

Ale bodajże 400 zł zabieg

z tym olejem to lepiej uważać, ciekawe jaki przebieg i na jakim w tej chwili jeździ. Jeśli od dawna śmiga na mineralnym to po czyszczeniu i przejściu na syntetyk może się okazać że będzie sporo łykał tego oleju.

Teraz mam wlany motul 10w40 wymieniany jakoś miesiąc temu.Wtryski sa głośne szczególnie rano lub przy pierwszym uruchomieniu w ciągu dnia, potem jak już pochodzą to cichna może nie koniecznie potrzebne będzie wymienianie na jakieś dobre uzywki(nie mówię już o nowych bo to kosmiczne pieniądze) ale wyczyszczenie ich jakimś specyfikiem,może coś pomoże.Dzięki panowie za odpowiedzi.

Jesteś pewien że to wtryski a nie pęknięty/ nieszczelny kolektor ?

Objaw jaki opisujesz pasuje idealnie - czyli cisza po zagrzaniu.

Zrzuć osłonę z kolektora i obejrzyj.

Hmm...mechanik słuchał silnik i stwierdził wtryskiwacze Ale ten kolektor też sprawdze.

Hmm...mechanik słuchał silnik i stwierdził wtryskiwacze Ale ten kolektor też sprawdze.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...