Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Diduś

Kontrolka z kluczykiem pojawia sie i znika :-P

Polecane posty

Siema.

Dzis jak odpalilem autko pochodzilo z 1min zrobilem co mialem zrobic i wyjechalem z domu . Po 400m (skrecie w prawo) pojawila sie kontrolka ,kluczykiem zatrzymalem auto nie wylaczylem i kontrolka zgasla, ruszylem pojawila sie a, ze jechalem obwodnica nie mialem sie jak zatrzymac to zwolnilem do 60 i kontrolka zgasla.. . Mialem podobnie z tydzien temu bylem na op comie blad byl ale nie zapisany i nie wiadomo co to. Mialo to miejsce przed wymiana filtrow i oleju i teraz znow. Filtry i olej wymienialm z 5dni temu. Ktos mial podobnie? W Sobote prawdopodobnie brykne na techa ale mnie to zastanawia i dlatego tez pytam. Przegladalm forum nie widze nic podobnego.

Zapomnialem dodac ze jak za drugim razem sie zaswiecila i zwolnilem zgasla jechalem 70km od 80 do 140 z wyprzedzaniem i nic sie nie pojawilo tak sami bylo tydzien temu, tez od zeszlego tygodnia do pojawie nia sie znow tego kluczyka minelo z hmm200-300km +/-

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

ale jaki błąd był?

jak to nie zapisany?

może nieobecny / nieaktywny?

U mnie też się 2x zdażyło - kluczyk mignął na sek - w op-comie błędu brak. Auto śmiga jak należy.

No wlasnie jak by byl kod bledu szukal bym po kodzie odpowiedzi :-/ . Jak kupilem Viki zrobilem z 1k km i jak w sumie po calym dniu jej stania musialem wie wybrac w trase. Odpalona byla z 7km wyskoczylem na autostrade i musialem tira wyprzedzic. Tez bez szalu ale z 2/5-3tys obrotow zmiana biegu i lekkie szarpniecie autem bardzo delikatne i wyskoczyl a tez ta kontrolka dojechalem tak 70km bo jechalem noca i musialem dojechac do domu... Dojechalem bez problemu ale mulowato... Wjechalem do siebie zgasilem autko odpalilem kontrolka znikla... . Na op comie z tego co pamietam chyba tez nic nie wyszlo a na techu ze,zawor od turbinki padl kupilem i zmienilem turbinka chodzi bo slychac gwizd. Moze op com gdzie sprawdzam jest walniety ?

Sorry jak cos za chaotycznosc itp ale pisze z tel i jestem w pracy ;-)

obstawiałbym błąd z EGRa, ale to tylko moje domysły, musiałbyś podjechać na jakąś szerszą diagnostykę

No chyba kurcze musze w sobote jak czas pozwoli to podjade. Wiem ze EGR byl robiony kiedys gdzies bo jest zamiennik.

Okazuje się że było sprawdzane nie op com tylko czyms tam też z com...

Op com pokazał zamrożone błędy

P0105-FA

P1105-FA

Edytowano przez Diduś

Tak na szybko masz u nas podobny temacik:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Dzięki

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> . no właśnie jakiś czas temu wymieniłem zawór podciśnienia turbiny ale możliwe że coś tam zabrudzone jest. Teraz ją przepaliłem mocniej tzn jechałem bardziej dynamicznie oraz do 4tyś obr. z 10min leciałem na 3,5tys obrotów na razie wsio oki jak znów tak będzie to trzeba będzie bardziej się przyjrzeć turbince i jej oprzyrządowaniu .

Dzieki za szybka odp.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...