Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Andi1987

pelna moc po przekroczeniu 3.500 obrotów

Recommended Posts

Witam wszystkich. mam Vectre C 2.2 benzyna z tego co slyszalem to te silniki praktycznie od samego dolu daja z siebie wszystko i od samego dolu jest pelna moc do wykorzystania, a moja Wiwi zaczyna tak porzadnie ciagnac od 3.500 odrotow. spotkal sie juz ktos z czyms takim - co moze hyc powodem i przyczyna, czy tez to normalne ??? z góry dzięki za info. pozdrawiam.

Ja sprawdzałem swoją pod względem szybkości km/h i musze przyznać że cos chyba nie tego.

Jedynie wyciąga 200km/h benzyna,

ale tez zaczyna ciagnac ta na 100 % od okolo 3.500 obr. ??? ja mojej nie sprawdzalem dalej niz 200 takze nie powiem. w weekend moge sprubowac bo autostrada jest pusta jak jade do roboty.

Please login or register to see this quote.

to źle słyszałeś, w wolnossaku nie ma obrotów to i nie ma momentu obrotowego a wtedy nie ma ciągu

jak będziesz miał V8 to wtedy będziesz miał odpowiedni moment obrotowy przy kazdych obrotach

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Kolego, w Directie ciąg idzie w górę od 2500 obr, poniżej ma gorsze przyspieszenie niż Ursus na polu

moze gorsze niz ursus to nie ale szalu to nie ma.

Edited by Andi1987

Do 2000 tyś idzie na jeden cylinder.

Wiem bo mam

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Myślę że to raczej nie możliwe,bo chodzi w miarę równo i nic nie wskazuje na to by któryś cylinder nie działa.

Please login or register to see this quote.

Moja wcześniejsza wypowiedź do ironia.

Oczywiście pracują wszystkie cylindry, po prostu przy niższych obrotach jest zwyczajnie muł.

silniki benzynowe potrzebuja wyzszych obrotów niz silniki disla , takze nie dziw sie ze zaczynasz czuc moc powyzej 3000

moja signum 2.0t tez dopiero d 2500 zaczyna dobrze przyspieszac

najwyzszy moment obrotowy mam od 2500-3800 (265nm)

dzieki koledzy za wyczerpujace info. znow jestem troche madrzejszy : ))) zapamietam sobie to i kupujac nastepne auto wezme to pod uwage.

pozdrawiam