Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
dinoq1w2e3r4

Wykończenie insigni sedan

Recommended Posts

Chodzi mi o bagażnik w sedanie - czy wszyscy macie tak beznadziejnie wykończoną (a właściwie niewykończoną) podsufitkę - dolna część półki ???
Wygląda to jakby ktoś zapomniał jakiejś osłony zamontować, sterczą jakieś ostre bolce i wycięcia pod głośniki.

Mam tak samo

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Szukanie oszczędności....

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bo to nadal tylko OPEL ;-)

Marcinek poraz kolejny Cię upominam!!! Ilość generowanego spamu przez Ciebie przekracza jakiekolwiek granice dobrego smaku.

Masz coś konkretnego do napisania to napisz, a jak nie masz o czymś pojęcia to prośba pozostaw bez komentarza.

Jakby jaki rzemieślnik postanowił zrobić jaką ładną osłonę tego syfu to chętnie odkupie

Please login or register to see this quote.

Po raz kolejny???

Przyjąłem, niech Ci będzie, że to spam.

Nie chcę śmiecić kolejnymi tematami ale interesuje mnie pewien drobiazg. Mam do wymiany uszczelkę drzwi kierowcy, tą na karoserii. Zamówiłem już w ASO - 90 zł i teraz zastanawiam się czy da się to wymienić samemu? Jest wciskana czy klejona. Nie mam czasu za bardzo oddawać auta do serwisu bo żeby zrobić tą bredzę chcą auto na pół dnia

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Jaką uszczelke?? Po otwarciu drzwi ta co biegnie dookoła??

wnioskując po opisie to chyba właśnie o nią chodzi, wymianę zrobisz sam zdecydowanie szybciej

tak tą co idzie dookoła ale nie drzwi tylko "futryny"

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by dinoq1w2e3r4

Witam czy bagaznik chodzi mi o tylni pas z wanna na kolo czy htb i sedan to jest to samo? ktos kiedys moze wstawial tylni pas do insingi ?

chodzi o pas czy podłogę?

pas tylni z miejscem na kola zapasowe bo wiem ze lampy niepodjeda ale glownie chodzi mi o ten srodek

raczej jest to samo bo hb i sedan różni się delikatnymi zmianami wizualnymi a blacharsko jest to samo ale jak coś to się dowiem dokładniej

fajnie by bylo bo jak nikt nic o tym nie wie to bedzie taka w sedanie z kolem zapasowym od hb

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Pytanie do ludzi którzy uzytkują Insignię - jak wygląda zabezpiecznie antykorozyjne w Insigni - coś lepiej niz w vectrze c czy tak samo ? ( czyli tak sobie)

a w VC jest takie sobie? raczej jest dobre.

A Insi za młoda żeby coś wyszlo...

Please login or register to see this quote.

Mam wrażenie, że troszkę gorzej

/emoticons/default_mad.gif" alt=":angry:"> . Już w 2-3 letnich autach pojawia się ruda przy przejściu wiązki w przednich drzwiach. Oczywiście jeśli auto serwisowane ASO robią to na gwarancji.

Czyli Opel jak zwykle ma kiepską blachę ( w porownaniu choćby do VAG) , mam wrażenie że corsa ma lepsze zabezpiecznie antykorozyjne nic vectra c

Panowie na to była akcja serwisowa, na rdzę przy wejściu wiązki kabli do drzwi