Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Longs

Problem z oświetleniem wewnątrz

Polecane posty

Witam jestem szczęśliwym posiadaczem vectry b 2000r z silnikiem 1.8 16V starszej generacji 115 km a auto po lifcie na 100%

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> więc nie wiem czemu tak

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> chyba że się mylę to proszę o poprawienie mnie

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

więc mam taki problem auto wpierniczała rdza postanowiłem całe auto zrobić do porządku całe auto lakierowane prawe drzwi kierowcy zostały wymienione bo tak zeżarło niestety ale jest okey.

przechodzę do rzeczy oświetlenie żarzy mi w aucie po zamknięciu a nie otwarciu drzwi mój dobry mechanik naprawił mi to ale na chwile paliło mi bezpiecznik 31 wymiana bezpiecznika działała krótko przejechałem 200m i wszystko zaczęło znowu żarzyć niestety mój mechanik się poddał bo nie umie zrobić tego bo też nie jest elektrykiem i teraz nie wiem czy szukać tego jakoś na własną rękę z waszą pomocą czy oddać elektrykowi jak oddaje auto obcemu mechanikowi to choruje...

żarzą się boczne oświetlenie drzwi główne w środku i tyle od pasażerów jak je wyłączne tylne żeby nie działały to wtedy żadne się nie żarzą.

Otwieram drzwi świeca się boczne drzwi normalnie.. wiem że może napisałem trochę to chaotycznie ale chyba inaczej wytłumaczyć tego nie umie.

Aktualnie bezpieczniki są dobre a światło nie działa niestety...

Dodam że przed lakierowaniem było okey były wyciągane przednia szyba jeśli ma to jakieś znaczenie tylna i prawdopodobnie wszystkie drzwi

Edytowano przez Longs

Sprawdził bym na początek połoczenia drzwi-nadwozie, przewody w vectrach lubią sie przecierać i urywać, jak paliło ci bezpiecznik to pewnie masz tam jakieś zwarcie.

Sprawdź stycznia 2 drzwiach

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...