Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Longs

Problem z oświetleniem wewnątrz

Recommended Posts

Witam jestem szczęśliwym posiadaczem vectry b 2000r z silnikiem 1.8 16V starszej generacji 115 km a auto po lifcie na 100%

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> więc nie wiem czemu tak

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> chyba że się mylę to proszę o poprawienie mnie

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

więc mam taki problem auto wpierniczała rdza postanowiłem całe auto zrobić do porządku całe auto lakierowane prawe drzwi kierowcy zostały wymienione bo tak zeżarło niestety ale jest okey.

przechodzę do rzeczy oświetlenie żarzy mi w aucie po zamknięciu a nie otwarciu drzwi mój dobry mechanik naprawił mi to ale na chwile paliło mi bezpiecznik 31 wymiana bezpiecznika działała krótko przejechałem 200m i wszystko zaczęło znowu żarzyć niestety mój mechanik się poddał bo nie umie zrobić tego bo też nie jest elektrykiem i teraz nie wiem czy szukać tego jakoś na własną rękę z waszą pomocą czy oddać elektrykowi jak oddaje auto obcemu mechanikowi to choruje...

żarzą się boczne oświetlenie drzwi główne w środku i tyle od pasażerów jak je wyłączne tylne żeby nie działały to wtedy żadne się nie żarzą.

Otwieram drzwi świeca się boczne drzwi normalnie.. wiem że może napisałem trochę to chaotycznie ale chyba inaczej wytłumaczyć tego nie umie.

Aktualnie bezpieczniki są dobre a światło nie działa niestety...

Dodam że przed lakierowaniem było okey były wyciągane przednia szyba jeśli ma to jakieś znaczenie tylna i prawdopodobnie wszystkie drzwi

Edited by Longs

Sprawdził bym na początek połoczenia drzwi-nadwozie, przewody w vectrach lubią sie przecierać i urywać, jak paliło ci bezpiecznik to pewnie masz tam jakieś zwarcie.

Sprawdź stycznia 2 drzwiach