Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Fanatyk7

Zacieta tylnia klapa oraz drzwi od strony pasażera

Polecane posty

witam,

Mam problem w swojej viki mianowicie, przy centralnym nie zamykają mi się drzwi od str. pasażera, jak wcisne "cycek' to z kolei mi się nie otwiera.

A druga sprawa to zacina mi się klapa bagażnika (vectra kombi) popsikałem wd40 i było ok, lecz nie na długo i teraz znów klapa jest zacięta, co może byc przyczyną?

Zacznij od sprawdzenia połączeń przewodów drzwi nadwozie, u mnie też nie działało i okazało sie że poruwane były przewody.

jeśli przewody w wiązce między słupkiem a drzwiami będą całe to możesz sprawdzić "neonówką" czy prąd dochodzi, jeśli jest prąd w centralnym, to albo wymiana na inny albo regeneracja mikroprzełączników. Ja wymieniłem na inny ze szrotu za 20 zł i działa.

A mógłby ktoś wrzucić zdjęcie w którym miejscu są te przewody?

Zdjęcie jest zbędne, otwierasz drzwi i widzisz pomiędzy nimi a słupkiem taką karbowaną gumę, w niej jest wiązka przewodów. Przeszukaj forum.

ja mam podobny problem mianowicie z kluczyka zamyka mi wszystkie drzwi oprocz pasazera tak samo z otwieraniem a z pilota wogole nie reaguje,probowalem programowac pilot nic nie dalo co to moze byc pomozcie

Bateria w pilocie? Zaprogramowałeś pilot? Sprawdź czy jest napięcie w zamku tym uszkodzonym i czy przewody nie są przerwane.

Tu bym obstawił zaśniedziałe styki, niby hermetyczne to złącze a wilgoć tam się dostaje, rozłącz złączkę i bedziesz wiedział jeżeli jest kupa nalotu to poprostu nie łączy. tylko uważaj jak bedziesz odłączał bo są tam cieniutkie syczniki ala szpilka łatwo je ułamać zwłaszcza jak zaśnidziałe a kupić takie same graniczy z cudem...

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...