Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Fanatyk7

Zacieta tylnia klapa oraz drzwi od strony pasażera

Recommended Posts

witam,

Mam problem w swojej viki mianowicie, przy centralnym nie zamykają mi się drzwi od str. pasażera, jak wcisne "cycek' to z kolei mi się nie otwiera.

A druga sprawa to zacina mi się klapa bagażnika (vectra kombi) popsikałem wd40 i było ok, lecz nie na długo i teraz znów klapa jest zacięta, co może byc przyczyną?

Zacznij od sprawdzenia połączeń przewodów drzwi nadwozie, u mnie też nie działało i okazało sie że poruwane były przewody.

jeśli przewody w wiązce między słupkiem a drzwiami będą całe to możesz sprawdzić "neonówką" czy prąd dochodzi, jeśli jest prąd w centralnym, to albo wymiana na inny albo regeneracja mikroprzełączników. Ja wymieniłem na inny ze szrotu za 20 zł i działa.

A mógłby ktoś wrzucić zdjęcie w którym miejscu są te przewody?

Zdjęcie jest zbędne, otwierasz drzwi i widzisz pomiędzy nimi a słupkiem taką karbowaną gumę, w niej jest wiązka przewodów. Przeszukaj forum.

ja mam podobny problem mianowicie z kluczyka zamyka mi wszystkie drzwi oprocz pasazera tak samo z otwieraniem a z pilota wogole nie reaguje,probowalem programowac pilot nic nie dalo co to moze byc pomozcie

Bateria w pilocie? Zaprogramowałeś pilot? Sprawdź czy jest napięcie w zamku tym uszkodzonym i czy przewody nie są przerwane.

Tu bym obstawił zaśniedziałe styki, niby hermetyczne to złącze a wilgoć tam się dostaje, rozłącz złączkę i bedziesz wiedział jeżeli jest kupa nalotu to poprostu nie łączy. tylko uważaj jak bedziesz odłączał bo są tam cieniutkie syczniki ala szpilka łatwo je ułamać zwłaszcza jak zaśnidziałe a kupić takie same graniczy z cudem...