Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

Mam takie pytanko bo szukałem w internecie i dokładnej odpowiedzi znaleźć nie mogę,ostatnio zmieniłem z przodu opony na całoroczne i na drugi dzień nagle usłyszałem takie jakby buczenie z przodu,przy większej prędkości nasila się ten odgłos i szczególnie przy hamowaniu jest to słyszalne-tak jakby coś o coś tarło.Sprawdzałem dziś klocki i tarcze i tarcze mają mały rant a klocki są w dobrej dyspozycji bo została ponad połowa okładziny,tłoczek się cofa i nie jest zapieczony,wątpię też żeby było to łożysko bo kiedyś wyło mi łożysko i jest to zupełnie inny odgłos.Nie wiem już co mam myśleć i co może być przyczyna tego buczenia,może ktoś mi coś podpowie zanim oddam do mechanika?A może to przez te opony?Chociaż wcześniej kilka lat jeździłem na całorocznych i nie było takiego buczenia szczególnie ze nie zawsze buczy,może faktycznie tarcze do wymiany?

Jeśli buczy to albo opony albo łożysko. Mi nic innego nie przychodzi do głowy. Zwróć uwagę czy dźwięk zmienia się kiedy zmienia się nawierzchnia drogi

zmień z powrotem koła i sie dowiesz czy opony czy coś innego

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

i faktycznie nieraz nie buczy,zależy od powierzchni drogi

nie wiem jak można jezdzić na oponach całorocznych przecież to szajs jest, oszczednosci oszczednościami ale ludzie no bez przesady

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

A jeździłeś kiedyś, że takie opinie wysuwasz? Bo ja słyszałem, że dobre całoroczne to żadna różnica do zimówek, jedynie na lodzie sa gorsze ale na śniegu dają ponoć radę

pracowałem w wulkanizacji wiec mam pojęcie, na takich trakcja jest o wiele gorsza jak na takich które mają być na zime i na lato, jak w wielosezonowych oponach dostosują Ci gume do temperatur na dużym minusie i duzym plusie?

Trzymajmy się tematu...

Zmieniłem opony i buczenie ustało,dziwne bo wcześniej jeździłem na całorocznych kilka sezonów i nie było żadnego buczenia,co może być przyczyną takiego odgłosu spod opony?

gówniana albo wyząbkowana opona

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...