Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
tomi0217

ratunku!! radio brak kodu co robic>?

Recommended Posts

Ludziska pomożcie mi rano jade w dosc długą trasę i po odpieciu dzis akumulatora radio zamilkło, na wyświetlaczu wyswietla sie napis "SAFE". nie posiadam kodu ani wiedzy jak go wbic, jade na odcinku katowice wroclaw i dalej gdzie ktos po drodze jest mi to w stanie zrobic albo doradzcie jak z tego wyjsc??? Bardzo prosze.

Jakie radio? Skąd jesteś?

pewnie cdr2005

odczyt u elektronika albo carpass z ASO za ok 150zł

wbijanie kodu jak w każdym oplowskim radiu

Please login or register to see this link.

o fachowców to raczej na forach regionalnych trzeba pytać

we wrocku pewnie furman

Please login or register to see this link.

da radę

radio to CDR 2005 VDO. Dzwoniłem juz do opla i tylko osobiscie moge to zalatwic, Jestem obecnie w norwegi i nie wiem co robic.Czy jestem skazany na brak radia?

Please login or register to see this quote.

Jedź do aso w Norwegi a z pewnością dostaniesz jak i w kraju tylko weź ze sobą dokumenty (chyba że masz gdzieś kumatego elektryka w pobliżu to by wyszło taniej )

no chce uniknac norweskiego aso bo cena jest kosmiczna, jutro szukam elektryka. Mam rozumieć, że na odległość nic mi sie nie uda zdziałać?

Nie na odległość nic nie zrobisz a ceny przynajmniej UK-Polska identyczne a nawet powiedział bym że w UK taniej bo tylko 22 funty to jakieś około 100 zł więc pewno i w Norwegi podobnie (ale jak dorwiesz elektryka to pewno jeszcze taniej tyle że Polskiego

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> bo norweski może ze 3 stówki by chciał

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> )

Edited by xpirat

Szkoda, że jesteś z daleka. Mój kolega takie coś robi za 20zł i radio lata.

Mam do was jeszcze jedno pytanko. czy radio z vectry c poliftowej lub signuma(to nowsze z gałką obrotowa na srodku) bedzie pasowalo do mojego gtsa(2002/3r)

musisz przerobić instalacje lub kupić przejściówkę radio ma inne wejścia i czy zagra z twoim wyświetlaczem niewiem c

Edited by matro1234

do wymiany przyciski na rolki panel klimatronika i cim jak nie obsługuje rolek plus instalacja

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> no i oczywiście wyświetlacz

Edited by xpirat