Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
biahh11

Dziwny dźwięk przy odięciu pedału gazu

Recommended Posts

Witam. Najwyraźniej słychać ten dźwięk na piątym biegu i po dłuższej jeździe, kiedy przy prędkości około 120 km puszczę gaz i auto zwalnia na biegu słyszalny jest dziwny dźwięk. Słychać go w środku ale dochodzi spod maski. Nie jest to jakieś stukanie, rzężenie jest to coś podobnego do dźwięku jaki wytwarza auto elektryczne. Po wrzuceniu na luz lub wciśnięciu sprzęgła dźwięk znika. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Dziura w kolektorze wydechowym ?

Przez neta ciężko będzie zgadnąć.

No napewno na odległość nic się nie sprawdzi tym bardziej, że ze mnie żaden mechanik. Dziwnie sie dzieje bo 3 tygodnie temu zaczynała tak robić. 2 tygodnie temu jechałem nią do Włoch. Do niemiec jechała normalnie a wjechaliśmy później do Austrii i zaczela tak sie odzywać. Później całą drogę powrotną. Teraz jak jeżdżę to nie mogę znaleźć tego dźwięku jest cichszy. Nie mam pojęcia jak wytłumaczyć to mechanikowi bo boję sie, że będzie tak jak ostatnio jak oddałem vektre na warsztat kiedy ciężko paliła. Sprawdzanie wtrysków i masa innych rzeczy ktore kosztowały mnie 1000 zł a nic nie bylo zrobione. Dopiero wymiana rozrusznika pomogła. Nie wiem co z tym zrobić.