Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
biahh11

Dziwny dźwięk przy odięciu pedału gazu

Polecane posty

Witam. Najwyraźniej słychać ten dźwięk na piątym biegu i po dłuższej jeździe, kiedy przy prędkości około 120 km puszczę gaz i auto zwalnia na biegu słyszalny jest dziwny dźwięk. Słychać go w środku ale dochodzi spod maski. Nie jest to jakieś stukanie, rzężenie jest to coś podobnego do dźwięku jaki wytwarza auto elektryczne. Po wrzuceniu na luz lub wciśnięciu sprzęgła dźwięk znika. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Dziura w kolektorze wydechowym ?

Przez neta ciężko będzie zgadnąć.

No napewno na odległość nic się nie sprawdzi tym bardziej, że ze mnie żaden mechanik. Dziwnie sie dzieje bo 3 tygodnie temu zaczynała tak robić. 2 tygodnie temu jechałem nią do Włoch. Do niemiec jechała normalnie a wjechaliśmy później do Austrii i zaczela tak sie odzywać. Później całą drogę powrotną. Teraz jak jeżdżę to nie mogę znaleźć tego dźwięku jest cichszy. Nie mam pojęcia jak wytłumaczyć to mechanikowi bo boję sie, że będzie tak jak ostatnio jak oddałem vektre na warsztat kiedy ciężko paliła. Sprawdzanie wtrysków i masa innych rzeczy ktore kosztowały mnie 1000 zł a nic nie bylo zrobione. Dopiero wymiana rozrusznika pomogła. Nie wiem co z tym zrobić.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...