Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

MikiQ

naprawa alternatora

Polecane posty

Od kilku dni miałem problem z akumulatorem tzn. niby prąd był ale jak trzeba było przekręcić to d*** więc go wymieniłem. Jak się później okazało aku c...j strzelił bo nie było dobrego ładowania tzn. raz było a raz nie. Teraz moje pytanie jak wygląda kwestia regulatora napięcia w alternatorze czy da się wymienić same szczotki czy trzeba cały regulator. Robił to już ktoś? Możecie podrzucić jakieś informacje.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

podejrzewam diody bo to najczęstsza usterka a jak padł regulator to raczej wymień cały a nie same szczotki (zresztą rozbierzesz to zobaczysz i stan szczotek ale jeszcze mi się nie trafiło żeby były na tyle wytarte żeby były winne )

Edytowano przez xpirat

Dzięki. Jestem w stanie sprawdzić ten regular? Jak kupowales to jaki regulator mam kupić i ewentualnie jaką cena?

Ja tez kiedyś miałem problem z alternatorem.Nie ładował.Poszły własnie diody.W Zabrzu jest firma ,która zajmuje sie tylko alternatorami i rozrusznikami i dałem swój stary na wymiane a wziąłem nowy zregenerowany z roczną gwarancją (jeżdze juz 3).Koszt cos okolo 270zł na tamte czasy.Nie wiem czy tanio czy drogo ale zależało mi na czasie.Wbij w googlach regeneracja alternatorów Zabrze i pogadaj z ludzmi na pewno Ci doradzą przez telefon.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...