Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
McMarco

Ubezpieczenie - Vectra B - Gdzie najtaniej? Młody kierowca.

Polecane posty

Witam, nie znalazłem interesującego mnie wątku na forum więc piszę tutaj. W bardzo niedalekiej przyszłości chcę zakupić Vectrę B. I już na starcie mam problem bo nie wiem jaki silnik zakupić waham się pomiędzy 1.6 16V a 1.8 16V. Kolejna sprawa - ubezpieczenie, nie bardzo wiem jak zrobić żeby było najtaniej. Mój teraźniejszy samochód jest ubezpieczony na mamę w warcie (mama dostała zniżki za wiek, ale prawa jazdy nie ma) bo ja mam 23 lata i mi by policzyli zwyżkę za wiek. Teraz w warcie się zmieniło i nie ma takich zniżek za wiek z tego co pytałem znajomej, która pracuje w ubezpieczeniach. Problem jest też tego typu, że chcę zezłomować auto i to wcześniej niż upłynie rok ubezpieczenia w warcie (około miesiąca wcześniej) i wyjdzie, że mama żadnych zniżek nie będzie miała i jestem w kropce. Ktoś zatem będzie w stanie doradzić, jak zrobić żeby było najtaniej i najbardziej korzystnie?

Z góry dziękuję!

Pozdrawiam

youcandrive.pl

Po co zgadywać - Iść do agenta ubezpieczeń i niech Ci policzy co i jak, sprawdzi kto da ewentualną zniżkę jeśli mamę dopiszesz na współwłaścicielkę.

dokładnie tak jak piszę mój przedmówca z tym że nie zawsze u agenta jest najtaniej, radził bym sprawdzić ofertę poprzez rankomat a od siebie podpowiem Ci że najlepiej jak byś mamę dał na współwłaściciela nawet żeby miała 1% udziału w aucie to w Allianz Direct możesz na nią policzyć składkę i tyle ile wyjdzie to po wpisaniu Ciebie na polisę to składka pozostanie taka sama w dodatku firma ta już po 10mce posiadania ubezpieczeni auta zaokrągla zniżki do pełnego roku

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> jak będziesz chciał poznać składkę to pisz pw to załatwię Ci rabat

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez winiak61

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Czemu nie brać 1.6? Aż tak wszystkie silniki biorą olej? Czy o coś innego chodzi?

Najlepiej popytać agentów, za to nic nie płacisz. Rozważ kilka opcji, na Ciebie, na mamę z wpisem o jeżdżeniu czasami przez kierowcę poniżej 25 lat i prawkiem mniej niż 3 lub 5 zależy od ubezpieczyciela, oraz na współwłasność. Z tego co wiem w PZU jest teraz tak, że płacisz troszkę więcej ale nie dają zwyżki za wiek co wychodzi i tak lepiej niż u innych. Ale to wszystko sprawy indywidualne bo każdego inaczej potraktują, bo każdy ma inne zniżki, inne lata, itd.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...