Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
McMarco

Ubezpieczenie - Vectra B - Gdzie najtaniej? Młody kierowca.

Recommended Posts

Witam, nie znalazłem interesującego mnie wątku na forum więc piszę tutaj. W bardzo niedalekiej przyszłości chcę zakupić Vectrę B. I już na starcie mam problem bo nie wiem jaki silnik zakupić waham się pomiędzy 1.6 16V a 1.8 16V. Kolejna sprawa - ubezpieczenie, nie bardzo wiem jak zrobić żeby było najtaniej. Mój teraźniejszy samochód jest ubezpieczony na mamę w warcie (mama dostała zniżki za wiek, ale prawa jazdy nie ma) bo ja mam 23 lata i mi by policzyli zwyżkę za wiek. Teraz w warcie się zmieniło i nie ma takich zniżek za wiek z tego co pytałem znajomej, która pracuje w ubezpieczeniach. Problem jest też tego typu, że chcę zezłomować auto i to wcześniej niż upłynie rok ubezpieczenia w warcie (około miesiąca wcześniej) i wyjdzie, że mama żadnych zniżek nie będzie miała i jestem w kropce. Ktoś zatem będzie w stanie doradzić, jak zrobić żeby było najtaniej i najbardziej korzystnie?

Z góry dziękuję!

Pozdrawiam

youcandrive.pl

Po co zgadywać - Iść do agenta ubezpieczeń i niech Ci policzy co i jak, sprawdzi kto da ewentualną zniżkę jeśli mamę dopiszesz na współwłaścicielkę.

dokładnie tak jak piszę mój przedmówca z tym że nie zawsze u agenta jest najtaniej, radził bym sprawdzić ofertę poprzez rankomat a od siebie podpowiem Ci że najlepiej jak byś mamę dał na współwłaściciela nawet żeby miała 1% udziału w aucie to w Allianz Direct możesz na nią policzyć składkę i tyle ile wyjdzie to po wpisaniu Ciebie na polisę to składka pozostanie taka sama w dodatku firma ta już po 10mce posiadania ubezpieczeni auta zaokrągla zniżki do pełnego roku

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> jak będziesz chciał poznać składkę to pisz pw to załatwię Ci rabat

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by winiak61

Please login or register to see this quote.

Czemu nie brać 1.6? Aż tak wszystkie silniki biorą olej? Czy o coś innego chodzi?

Najlepiej popytać agentów, za to nic nie płacisz. Rozważ kilka opcji, na Ciebie, na mamę z wpisem o jeżdżeniu czasami przez kierowcę poniżej 25 lat i prawkiem mniej niż 3 lub 5 zależy od ubezpieczyciela, oraz na współwłasność. Z tego co wiem w PZU jest teraz tak, że płacisz troszkę więcej ale nie dają zwyżki za wiek co wychodzi i tak lepiej niż u innych. Ale to wszystko sprawy indywidualne bo każdego inaczej potraktują, bo każdy ma inne zniżki, inne lata, itd.