Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Rafco190

HAK SEDAN VECTRA C MONTAŻ

Polecane posty

Witam wszystkich planuję montaż haka w sedanie - czy montaż jest bardzo skomplikowany ? Czy jeśli kupie to dam radę z kolegą korzystając z kanału zamontować i czy wiązka którą kupuję ma odpowiednie kości które się tylko podpina i wszystko gra .

Musisz kupic hak z modułem czy jakoś tak, albo musisz mieć w aucie już takowy moduł.

W starych autach montowało się hak a przewody łączyło pod lampe i działało, w VC niestety od razu byś miał błędy z żarówkami itd, więc musisz kupić zestaw dedykowany którego wiązka wpina się w odpowiednie miejsce w bagażniku.

Czyli muszę przeszukać bagażnik swojego sedana - może mam gdzieś właśnie takie wyjście aby się tylko podpiąć. Mam 2006 może juz coś takiego dla ułatwienia jest .Pytanie tylko czy mocowanie jest trudne ( np. zdejmowanie wydechu itp. ) , czy można bez większych trudności zamontować używając kanału .

Potrzebujesz hak z wiazka i modułem. Moduł wpina sie w REC ktory masz po lewej pod tapicerka z bezpiecznikami itp. Do montazu trzeba zdjac zderzak wydechu nie tzreba. Tapicerka bagaznika tez ta po bokach zdejmujesz. Trzeba wiercic otwory do mocowania haka w podlodze bagaznika i pod lampami sa zaznaczone miejsca.

Dziękuję za porady - Trudno jest zdjąć zderzak? Pytam ponieważ nic tam nie było ruszane od nowego a nie chce mieć później krzywo zderzaka

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Zderzak masz mocowany przy nadkolach trzeba tez wyjac lampy pod nimi sa zatrzaski. Przy tablicy rejestracyjnej tez sa 2 sruby i chyba to wszystko w sedaniel

I jeszcze dwie śrubki przy lampkach

Witam

Podłącze się pod temat bo zapytanie będzie odnośnie Haka.

Mam zamiar założyc LPG i chę zawór gazu umieścić pod rejestracją tylną. Gazownik zlukał sprawę i powiedział że nie ma sprawy i da się coś takiego wykonać, tylko musi przewiercić w belce zderzaka otwór.

I moję pytanie czy to nie będzie przeszkadzało lub osłabi jakoś zderzak jeżeli będe chciał założyc hak do samochodu ? Czy będą jakieś problemy z tym związane ?

Raczej nie ma w czym przeszkadzać.

A co do osłabienia to nic się nie stanie.

Napisz do Woocash. On ma zawór pod tablicą.

Pewnie ma jakieś fotki jak to wygląda

Czy ktoś może wie czy uda mi się zamontować hak od Insigni kombi do Vectry C sedan ? mam taką możliwość otrzymać taki za niewielką opłatą .

Jeszcze mam pytanie czy moduł jest konieczny? Nie mogę podłączyć i jechać .. nawet jeśli coś tam się pokaże na zegarach to mi to nie przeszkadza z przyczepą jadę tylko dwa razy w roku

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Reca możesz sfajczyć bez modułu

Moduł lepiej zeby byl nie musi byc oryginał a jak chcesz po taniości to kilka przekaznikow i sobie zrobisz sam ale bezposrednio nie podpinaj gniazda.

Ok. Kupię moduł - mam dostęp do modułu z Insygnia ale bez kabli można to wykorzystać? Mam również hak ale to chyba już nie wyjdzie ( hak Insygnia kombi - mój sedan VC)

Witam wszystkich - mam pytanie jeśli chodzi o moduł mp-2 taki mam - nie widzę problemu jeśli chodzi o połączenie od modułu do końcówki 7 PIN- gdzie wpinać się z kablami pozostałymi według instrukcji np. zółty wejście kierunkowskaz lewy kolejny czerwony stop itp. Czy to łączę w przewód właśnie idący do kierunkowskazu i tak podobnie z innymi ? Czy wpinam się całkowicie w inne miejsca ?instrukcja jaką posiadam jest tutaj :

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Już po montażu haka i modułu - temat sam zrobiłem ( radocha ) zaoszczędzone sporo kasy

Napisano (edytowany)

;-)

Edytowano przez skins81

Witam,

w załączeniu zdjęcie części bagażnika Vectry c sedan z 2003r. Proszę o wskazanie punktów montażowych haka.

,

Dziękuję.

ładnie opisane

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...