Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

rakos94

Walenie w lewej częsci silnika ?

Polecane posty

Dziś po 3 dniowej nieobecności w garażu moim po odpaleniu moim uszom ukazał się ten oto dzwięk:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

praktycznie od razu zgasiłem silnik, napisał bym jeszcze pare słów ale nie chce na razie nikogo naprowadzać na jakiś tor myślenia, chce póki co posłuchać waszych opinii

mam nadzieje że linki działają

hmm coś jakby dwumasa a dźwięk może się przenosić ale pewności niemam

Raczej nie bo sprz꧳o wysoko trzyma

Edytowano przez rakos94

To ja stawiam( najwyżej wtopie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ) na jakieś łożysko np. rolki albo w sprężarce albo alternator.

Możesz zdjąć pasek, to się część potwierdzi albo wykluczy.

Edytowano przez Ireneusz3901

No jak sprzęgło wysoko bierze to też raczej niedobrze wróży, u mnie bierze w połowie tylko ja miałem niedawno zmienianą dwumase, jak nie dwumas to może rzeczywiście coś z alternatorem a może koło z gumowym tłumikiem drgań na wale korbowym albo napinacz paska alternatora i pasek skacze możliwe że sprzęgiełko alternatora też stoi. Klime miałeś włączoną jak nagrywałeś filmik?

Edytowano przez promort

Szukasz pomocy przy rozwiązaniu problemu czy wróżki?

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Wysoko w sensie jest go 'dużo'

A to o czym nie chciałem mówić żeby nie nakierowac to to że 200km temu był robiony rozrząd. Wiec dla mnie to jest najbardziej podejrzane. Ale chciałem właśnie posłuchać innych propozycji. .

Witam trochę ciemny ten filmik ale czy to nie jest po stronie rozrządu? miałem podobne objawy. Dwumasa nie atakuje tak odrazu zresztą wciśnij sprzęgło jak ustanie to DM zreszta jestem świeżo po wymianie DMasy i już trochę wiem.

im więcej informacji podaż tym dokładniej można starać się określić usterkę, inaczej to można sobie tylko wróżyc i domysły snuć. Jeśli miałeś rorząd robiony i z tej strony słychać dzięki to sugerowałbym abyś mu się przyjrzał bliżej

Dwumasa sprawdzona tzn tak na czuja. Jest ok. Dziś wieczorem zholuje go na reklamacje rozrządu. Zobaczymy. Dzięki za różne pomysły. Mam większą pewność dzięki temu że to rozrząd

Myślę że jak by coś było z rozrządem to by hałasowało od razu a nie dopiero po 200 km ale może faktycznie coś z nim nie tak, zwłaszcza że miałeś ostatnio wymieniany to trzeba by się przyjrzeć.

wkońcu zapomniałem napisać

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

tak to był rozrząd, oddałem na reklamacje i koleś się przyznał że coś nie tak było z napinaczem, szczerze mówiąc uważam że to dziwne że nic się nie zepsuło (nawet napinacza nie wymienił na nowy) , no ale samochód jeździ teraz bez problemów.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...