Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
jeman85

Pomoc w sprawie wycieraczek!!!!!!

Recommended Posts

witam serdecznie koledzy własnie padł mi silniczek wycieraczek, działa jak chce, wycieraczki zostają gdzie chcą, nie działaja spryskiwacze xenonów i szyb, pomocy w odnalezieniu odpowiedniego, na alegro są z podobnymi nr ale nie wszystkie te nr sie zgadzają podam nr może ktoś z kolegów cos poradzi żeby badziewia nie kupic

09185806

128047

27m2 14

23001495

kostka na 4piny

dzieki za pomoc

jesteś pewny, że to silniczek a nie mechanizm ?

Please login or register to see this quote.

i trzeba nowy silniczek i podal mi te nr

Kolego też miałem ten ból że wycieraczka pasażera opadala na uszczelkę podszybia i wymieniłem mechanizm bo był uszkodzony ja mam silniczek 100% sprawny z mojej VC tylko nie wiem czy ma te same symbole jak twój. A jak chcesz to wejdź na forum "VC pozostałe wymiana mechanizmu wycieraczek" i tam są zdjęcia mojego mechanizmu i silniczka

Edited by cb2425

A ja powiem ze jak mi wycieraczki padły . tzn chodziły jak im się podobało to odkręciłem śruby wycieraczek podszedłem do kolegi z VC i podejrzałem jak wygląda ustawienie mechanizu w spoczynku i tak samo ustawiłem u siebie , miełem przestawione(pewnie z powodu niedokręconych śrub) przykręciłem i działają już bez problemu.