Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
przemekdj

Wymiana sterownika LPG

Recommended Posts

Witam szanowne grono forumowiczów. Mam pytanie, byłem dziś u gazownika , z resztę polecony przez AVE PDG lecz nie podjął się ustawienia mojej instalacji, Niestety moja instalacja jest firmy Lovato i tu się pojawia moje pytanie...

Czy jest opcja wymienić sterownik i wtryski na inną firmę nie ruszając pozostałej instalacji?? czy lepiej założyć nową??

Edited by przemekdj

Moze być problem z wiązką mogą byc różne wtyki ja jak wkładałem wtryski magic jet ze staga do kme diego to musiałem przelutowac wtyki

Zależy na jakie dokładnie podzespoły, bo to różnie z tym jest. Najlepiej szukać tak, aby w miarę to pasowało. Tak w sumie to co stało na przeszkodzie, że nie podjął się jej ustawienia?

Please login or register to see this quote.

właśnie nie wiem zapytał tylko o markę instalacji , gdy powiedziałem że Lovato powiedział że się jej nie tyka

to partacz a nie gazownik

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_bad.gif" alt=":bad:">

nie zgodzę się z Toba bo wiem że to dobry gazownik , nie jedna osoba z forum go poleca . jak by byl partacz to by podłączył komputer poudawał że coś zrobiił i skasował by 150 zł a tu od razu dał do zrozumienia że kiepska instalacja..

no dobra to jakich firm masz podzespoły bo ja mam dwóch kumpli co też mają "lovato" i wszystko się dobrze sprawuje, skoro taki dobry to nie rozumiem czemu nie chce się pdjąć

i co takiego się dzieje że chcesz sterownik wymieniać

Ogolnie wyglada to tak ze nie ma gazownika ktory ma opanowanych wszystkich producentow musialby do kazdego producenta jechac na szkolenie a producenci raczej za tym nie sa