Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Gothic77

Sterowanie lusterkami VB po stronie pasażera [przekładka?]

Recommended Posts

Witam.

Mam takie pytanie. Znalazłem sobie fajną VB 2.0 z roku 2000.

- nadwozie hatchback

Jedyne, co mnie zastanawia to sterowanie lusterkami od strony pasażera (od strony kierowcy jest zaślepka)

- czy wychodziły takie wer. czy należy myśleć, że jest to robiona przekładka z jakiegoś anglika?

Samochód z tego, co mi wiadomo jest sprowadzany z Niemiec parę lat temu...

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Skoro u kierowcy jest zaślepka, a u pasażera sterowanie to wygląda to na anglika. Jest wiele wyznaczników, czy to angol. Można sprawdzić po nr VIN. Z takich charakterystycznych rzeczy, które można sprawdzić wizualnie to;
-wykładzina, po stronie kierowcy jest dodatkowo guma pod pedałami, czyli w angliku bedzie po prawej, a w "naszej" po lewej
-skoro to hatchback to wycieraczka tylnej szyby w angliku jest po prawej, tutejszej po lewej (patrząc od tyłu, również światło przeciwmgielne tylne w angliku bedzie po prawej)
-zamek w klamce jest tylko po stronie kierowcy

-lusterka boczne mają inne wkłady (odwrotnie jak u nas)
-logo Vauxhall'a, często na silniku pozostaje

To tyle co mi na szybko przyszło do głowy, są tam jeszcze inne szczegóły, jest wiele tematów o tym jak rozpoznać anglika. Jeśli całość jest w porządku to anglik to nic strasznego, oczywiście jeśli jest dobrze przełożony. Jak długo już jeździ przełożony to raczej wiekszych kłopotów nie powinno być, ale wiadomo jak to czasem bywa

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

to ta:

Please login or register to see this link.

? przekładka na 100000%

Ta skóra wychodziła tylko na anglię, tunel też powinien być beżowy ale ciężko europę dostać więc włożyli czarny, poduszka z anglika, eh ful opcja ale manetkę od tempomatu zajumali przy przekładce, powinna być. W sumie dziwne dla ogarniętej osoby 30 minut i sterowanie ląduje na swoim miejscu, dziwi mnie że takiej głupoty nie ogarneli.

Wycieraczka z tyłu po prawej stronie.... i wszystko jasne ANGLIK

/emoticons/default_ok.gif" alt=":ok:">

Ale sterowanie lusterkami po stronie pasażera to też kwiatek, pasażer ustawia lusterka kierowcy tak

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ? no i zamek w drzwiach kierowcy

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Dywaniki gumowe też chyba angielskie. Brak plastiku obok pedału gazu. Wkładka zamka po prawej stronie. Deska cała czarna a powinna być do połowy w beżu. Ciekawe jaka twórczość jest pod maską

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">. Mam podobną wersję i faktycznie taka skóra wychodziła tylko na GB. Te sterowanie to jak napisał Jarek, chwila roboty, a taka fuszerka może już powiedzieć więcej o całej reszcie roboty. Przebieg albo z innego samochodu albo w milach. Sądząc po podejściu magika, przełożył cały licznik

Edited by cichy117