Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Vectra16

Przewody do klimatyzacji Vectra B 1.6 benz 16V

Polecane posty

Witam mam Vectre B 16V 1.6 benzyna z 1996 r. i mam nieszczelny górny przewód od klimy. Nieszczelność jest na elemencie aluminiowym. Czy kupić nowy przewód (a raczej 2 górne bo to jakiś jeden duży element), czy może udać się do kogoś kto spawa aluminium?

udac się do magików którzy zajmuja sie kompleksową naprawa klimy - czyli takich którzy to bez problemu pospawaja.

Przepraszam za niedopowiedZenie. Chodziło mi o to czy jak na rocznik 96 warto spawac te przewody czy może lepiej kupić nowe

A czemu nie warto? Wiesz na jakie trafisz? Czy będą szczelne? A tak to pospawane, sprawdzone, przetestowane więc w pełni wartościowe.

Ok, ale nie zaskoczą mnie i jak pospawam nieszczelności to nie zrobią się inne? Zależy mi aby te przewody wytrzymały jeszcze z rok

Że jak inne? Ja mam spawany przewód - juz 4 lata bez problemu.

Pewnie chodziło o to że za chwilę może się przewód zepsuć w innym miejscu.

Moim zdaniem spawać obecny, bo ze nowo-starym przewodem może się to samo stać.

Samo z siebie się raczej nie dziurawi (przewód) o ile jest poprawnie zamontowany i nigdzie nie ociera. Problemem to może być sprężarka lub skraplacz - te mogą robić niepodzianki.

jak najbardziej opłaca sie spawać przewody ja mam tak u siebie i śmiga super poza tym jeszcze dla pewności zalepili u mnie spaw mocnym klejem do aluminium i jeżdżę już 2 miesiące i nic nie cieknie a poza tym ciężko jest kupić przewody (sprawne) do vectry mojej

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> ale już jest git

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...