Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

Szanowni Państwo,

szukałem na forum i w guglu i nie mogę znaleźć, czym różnią się od siebie modele skrzyni AF20 w silniku X20XEV - na allegro można zobaczyć, że występują różne wersje: YE, YC oraz RL - wiem, że te trzy oznaczenia odnoszą się do skrzyni AF20 montowanej w tym konkretnym silniku (2.0 16v). Ale czym one się de facto od siebie różnią? Czy w razie (nie daj Boże) kiedyś konieczności wymiany takiej skrzyni z jakiegoś powodu robi to różnicę, która to jest wersja?

próbowałem sprawdzić przez wszystkie "mądre" niepłatne dekodery VIN i właściwie zawsze (nie tylko ja) widzę pole transmission jako puste, a w tym długim dekodowaniu opcji nie występuje nigdzie oznaczenie skrzyni AF20 (ale rozumiem, że innej mieć nie mogę), a tym bardziej jej wersja YE/YC/RL.

Czy ktoś z Szanownych Forumowiczów może pomóc mi rozwiązać ten problem wagi państwowej?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

pozdrawiam serdecznie,

SV

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Tu jest więcej na temat tej skrzyni, ja generalnie nie widzę różnic w przełożeniach czy coś. Może są inne różnice.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Mignęła mi ta strona jako polecana wielokrotnie, ale kiedy nie chcę tam wejść wyskakuje mi 403 Forbidden.

Czyli myślisz, że można przyjąć, że one się niczym nie różnią prócz roku produkcji (ale wtedy po co inna seria?) i czy można w razie czego w ramach tego samego modelu skrzyni wymienić na dowolną z tych trzech różnych serii?

Niestety nie mam takiej wiedzy i nie chcę doradzać w tej kwestii.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

ta strona nie wpuszcza Neostrady - spróbuj z innego neta

ale bardziej chyba to pomoże

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...